Przed Tobą artykuł pełen weselnych inspiracji! Tym razem pokażemy Ci inspiracje na świece stożkowe! To jeden z naszych ulubionych elementów dekoracyjnych. Pięknie wpisują się w każdy styl ślubu i wesela, przemycają kolory. Dodatkowo dodają tego romantycznego powiewu, który przecież w dniu ślubu i przyjęcia weselnego jest jak najbardziej na miejscu. Świece stożkowe sprawdzą się w każdym weselnym styluod boho, whimsical przez glamour, po vintage czy retro.

Sprawdź sama! Piękne dekoracje weselne z wykorzystaniem świec stożkowych przed Tobą! Artykuł podzieliłyśmy ze względu na kolory. Chcemy pokazać Ci spektrum możliwości, które mają te świece, przy okazji jednak zachęcić Cię do własnych poszukiwań i interpretacji. Tych świec stożkowych naprawdę nie musisz się bać!

JASNE, PASTELOWE KOLORY

Możesz zdecydować, że użyjesz jasnych kolorów świec. Gdy uzupełnisz je ponownie jasnymi dodatkami, kwiatami, obrusem, zyskasz świeży i elegancki, romantyczny efekt. Możesz jednak postawić na jasne świece w towarzystwie bardziej określonych dodatków. Mogą to być albo intensywne, ciemniejsze kolory naczyń, kwiatów lub na mocniejsze odcienie z palety, w której mieści się świeca. Czyli np. pudrowy róż możesz połączyć np. z intensywniejszymi odcieniami różu, czerwieni, bordo.

Jak za chwilę zobaczysz, niesamowicie zachowują się białe świece. Wszystko zależy od towarzystwa jakie im przydzielisz 🙂 Możesz postawić na miedziane, mosiężne lub złote dodatki albo naprawdę zaszaleć i postawić na czerń.

magnoliarouge
stylemepretty
ruffledblog
blovedblog
weselne inspiracje świece stożkowe
etsy
laurakellyblog
stylemepretty
stylemepretty
cristinailao
designrulz
junebugweddings
katiegrantphoto
magnoliarouge

GŁĘBOKIE, INTENSYWNE KOLORY

Głębokie kolory, to gorący trend roku 2019! I świece stożkowe idealnie się tutaj odnajdą. To co my kochamy świecach, to to, że naprawdę bezpiecznie możesz pobawić się kolorami.

Jeśli marzych o intensywnym morskim kolorze albo o głębokiej zieleni, ale nie wyobrażasz sobie np. obrusów w tych kolorach, to postaw na świece stożkowe. Dodaj do nich np. serwetę w takim kolorze lub szkło i efekt murowany.

Dzięki wykorzystaniu świec stożkowych do przemycenia takich intensywnych kolorów osiągasz bardzo ciekawy, śmiały i nieoczywisty efekt. Unikasz przy tym ryzyka przytłoczenia całej koncepcji.

elegantwedding
elegantwedding
limetreebower
stylemepretty
weddingchicks
happywedd

KOLOROWE SZALEŃSTWO

Ten podtytuł potraktuj dosłownie. Za chwilę zobaczysz prawdziwie odważne i śmiałe propozycje. Ale nam właśnie o to chodzi! Chcemy zachęcić Cię do zuchwałych decyzji 🙂 Takich jak kilka z poniższych propozycji.

Jak zaraz zobaczysz świece stożkowe mają moc! Jeśli kochasz kolory intensywne, energetyczne i marzysz o takiej feeri barw na Waszym przyjęciu, to rozważ użycie świec w szalonych kolorach.

Ostra fuksja, pomarańcz, żólty czy niebieski? Nie możesz wybrać? Nie wybieraj! Postaw na wszystkie! Dodaj do tego kolorowe naczynia, bogate bukiety, postaw na kolorowy bieżnik lub nagi stół. W tej wersji ma się dziać!

Oczywiście możesz zdecydować się na jeden intensywny kolor np. miedziany i zestawić go np. z bielą obrusu, złotymi sztućcami, zgaszoną czerwienią  kwiatów. Brzmi absurdalnie? Spójrz tylko na efekt 🙂

elegantwedding
brit
whimsicalwonderlandweddings
whimsicalwonderlandweddings
stylemepretty
laurasfloras

No i jaki werdykt? Zakochałaś się w świecach stożkowych czy nie wiesz o co tyle szumu? Która propozycja podobała Ci się najbardziej? Daj znać w komentarzu poniżej <3

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *