Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy loki na wesele to dobre rozwiązanie?

Każdej przyszłej pannie młodej zależy na atrakcyjnym wyglądzie w dniu swojego ślubu oraz wesela. Aby móc się cieszyć nienagannym wyglądem, należy odpowiednio się przygotować. W tym celu warto zadbać o staranny dobór sukni, dodatków oraz fryzury. Coraz więcej pań decyduje się na rezygnację z klasycznych upięć. Bardzo często przyszłe panny młode decydują się rozpuścić oraz pokręcić swoje włosy.

Dlaczego loki na wesele to dobry pomysł?

Nie ulega wątpliwości, że loki na weselu to jeden z lepszych pomysłów. Dzięki lokom panie prezentują się romantycznie i zmysłowo. Co więcej, loki dodają romantycznego charakteru niejednej stylizacji. Doskonale komponują się również z pięknymi sukienkami ślubnymi, zarówno z tymi strojnymi jak i z tymi całkiem prostymi. Co więcej, loki są co do zasady prostą do ułożenia fryzurą. Niektóre panny młode decydują się nawet na samodzielne przygotowanie fryzury ślubnej. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem wydaje się być jednak wizyta u doświadczonego oraz wykwalifikowanego fryzjera. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w salonie, który specjalizuje się w wykonywaniu fryzur ślubnych.

Jak zadbać o to, by loki na wesele były trwałe?

Wiele pań zastanawia się nad tym, jak sprawić, aby loki weselne wytrzymały całą uroczystość ślubną oraz przyjęcie weselne. Niestety, nasze włosy bywają szczególnie podatne na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. Szczególnie mocno szkodzi im wilgoć oraz wysoka temperatura powietrza. Niekorzystnie na wygląd naszych włosów działać mogą również opady deszczu lub śniegu. Nie sposób nie wspomnieć również o drażniącym wpływie czynników mechanicznych na nasze kosmyki. Jak powszechnie wiadomo, w tańcu nie trudno o gwałtowne pociągnięcie włosów. Na szczęście fryzjerzy znają skuteczne sposoby pozwalające na to, aby loki na weselu były względnie trwałe. Pomóc może chociażby specjalistyczny lakier do włosów oraz olejki, które nawilżą końcówki kosmyków.

Jakie dodatki do loków na wesele?

Panie, które decydują się na loki na wesele muszą zastanowić się nad tym, jakie dodatki do nich dobrać. Oczywiście welon będzie pasował tu doskonale. Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej będą jednak zadowolone z welonu. Niektóre panie będą zaś uważały, że welon nie jest wystarczającym dodatkiem. Na szczęście w sklepach z akcesoriami i dodatkami ślubnymi znajdziemy całe mnóstwo interesujących dodatków do włosów. Mowa tu chociażby o takich ozdobach jak:

  • wianki
  • tiary
  • ozdobne spinki

Wianki ze sztucznych kwiatów cieszą się szczególnym uznaniem ze strony przyszłych panien młodych. Z powodzeniem można wykorzystać kwiaty różnokolorowe, ale dobrym rozwiązaniem będzie również zakup zielonych wianków. Dodadzą one fryzurze dziewczęcego charakteru. Wiele pań decyduje się również na spinki oraz tiary. Nie należy jednak przesadzać z ilością ozdób we włosach, gdyż loki same w sobie są już wyjątkowo strojną fryzurą.

O czym jeszcze pamiętać decydując się na loki na wesele?

Jeżeli decydujemy się na loki na wesele, musimy mieć na uwadze nie tylko staranny dobór dodatków i zabezpieczenie fryzury przed uszkodzeniami, ale również inne kwestie. Przede wszystkim warto zadać sobie pytanie o to, na jakich lokach nam zależy. Wiele kobiet decyduje się na bardzo mocno poskręcane loczki. Jest to szczególnie dobra opcja dla pań, które mają włosy podatne na skręt. Jeśli jednak nasze włosy są proste z natury, uzyskanie takiego efektu może nastręczać trudności nawet doświadczonej fryzjerce. Zawsze wspaniałym rozwiązaniem będą delikatne, niezbyt mocno poskręcane loki. Taka fryzura sprawia wrażenie subtelniejszej i zdecydowanie łatwiej jest ją utrzymać w ryzach. Koniecznie należy pamiętać również o tym, że mocno poskręcane włosy nie przepadają za zbyt dużą ilością dodatków. Jeżeli stawiamy na subtelne fale, możemy pozwolić sobie na zdecydowanie większą swobodę przy wyborze dodatków. Miejmy na uwadze także to czy zależy nam na lokach rozpuszczonych czy upiętych. Trzecią opcją mogą być loki częściowo upięte.

Każda fryzura weselna wymaga gruntownego przygotowania i przemyślenia ważnych kwestii. Nie inaczej jest z lokami. Warto zastanowić się nad tym czy zależy nam na rozpuszczonych czy upiętych lokach. Rozważmy również staranny wybór poszczególnych dodatków, takich jak wianki czy spinki.