Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Efektowne dekoracje stołu weselnego z woreczkami w roli głównej

W trakcie wesela wszystko powinno być perfekcyjne i idealnie dopracowane. Wystrój sali ma zapierać dech w piersiach i być spójny w każdym calu z wizją Pary Młodej, a ozdoby i dekoracje powinny zachwycić oraz zauroczyć gości weselnych. Jeśli chcesz osiągnąć taki efekt – zobacz, jak dodać subtelne ozdoby do stołu weselnego, które pozytywnie wpłyną na całą aranżację.

Jak stworzyć efektowne dekoracje na stół weselny z woreczków?

Rolę główną odgrywają tu woreczki, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na ich wygląd. Do wszystkiego idealnie dopasują się modele z organzy w kolorze białym. Są one półprzezroczyste, dzięki czemu częściowo widać, co zostało w nich umieszczone. Woreczki są na tyle uniwersalne i delikatne, że świetnie komponują się z pozostałymi dekoracjami. Do wyboru masz także wiele innych kolorów, a także materiałów, z których wykonuje się ozdobne saszetki.

Warto przemyśleć dopasowanie ich wyglądu do wybranego stylu wesela, co pozwoli na dodatkowe zaakcentowanie konkretnego klimatu. Dla przykładu, do dekoracji boho na wesele można dopasować np. naturalne woreczki z juty. Po wybraniu odpowiadających Parze Młodej saszetek pozostaje tylko podjęcie decyzji, co będzie się w nich znajdować. Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji.

Woreczek ze zdjęciem Pary Młodej w środku

Na stole weselnym pojawia się wiele dekoracji kwiatowych czy kryształowych. Rzadko nawiązują one jednak bezpośrednio do Państwa Młodych, którzy w tym dniu są najważniejsi. Ciekawym sposobem na zmianę takiego stanu rzeczy jest stworzenie dekoracyjnych saszetek ze zdjęciem nowożeńców w środku. Do przygotowania takiej ozdoby idealne będą średnie woreczki 13 x 18 cm, w których zmieszczą się zdjęcia 10 x 15 cm. Warto ozdobić je np. suszonymi kwiatami czy innym dodatkiem, który będzie zgodny ze stylem wesela. Tak zaaranżowane saszetki w subtelny sposób przyozdobią stół weselny, dodając mu niebywałego uroku.

Woreczek ze zdrapką z zadaniami dla gości

Kolejną świetną propozycją na udekorowanie stołu weselnego z wykorzystaniem woreczków jest stworzenie listy zadań dla gości, które będą mogli wykonać w trakcie uroczystości. Aby przygotować taką ozdobę, musisz w pierwszej kolejności wymyślić zadania. Oto przykładowe: poproś do tańca sąsiada, zrób sobie zdjęcie z Parą Młodą, wypij za zdrowie nowożeńców czy zatańcz do ulubionej piosenki. Następnie zadania wystarczy wydrukować na ładnym papierze i wsunąć do woreczka 13 x 18 cm. Gotowe!

Woreczek ze słodkimi podziękowaniami

Kolejny sposób na przygotowanie ozdoby na stół weselny z wykorzystaniem woreczków jest bardzo prosty. Będzie to urocze podziękowanie dla gości za wzięcie udziału w uroczystości z małą słodkością w środku. Możesz umieścić w woreczkach 13 x 18 cm domowe ciasteczko, personalizowane krówki czy inne smakołyki. W tym wypadku świetnie sprawdzi się średni woreczek 13 x 18 cm, który nie będzie przezroczysty. To sprawi, że goście będą mogli jedynie podejrzeć, co znajduje się wewnątrz saszetki, dzięki czemu będą mieć dodatkową niespodziankę po jej otwarciu. Na woreczku warto umieścić nadruk, który będzie stanowił podziękowanie za obecność w tym wyjątkowym dniu.

Woreczki dają wiele możliwości w kwestii ozdobienia stołu weselnego, a także stworzenia pięknych ozdób sali. Jedynym ograniczeniem w zakresie ich wykorzystania jest Twoja wyobraźnia. Pamiętaj, by wybierając woreczki, dopasować ich wygląd do stylu wesela, żeby wszystko tworzyło spójną całość.