Wychodzisz za mąż latem? A może decydujecie się jedynie na ślub cywilny? Czy może jesteś małą buntowniczką i nie masz ochoty zakładać długiej sukni ślubnej?  Twoje nogi to Twój ogromny atut? Jeśli na któreś z tych pytań  odpowiedziałaś TAK,  to ten artykuł jest dla Ciebie. Dziś pokażę Ci alternatywy dla długiej sukni ślubnej. Dziś odkrywamy nogi! Podzieliłam krótkie sukienki ślubne na 4 kategorie. Pierwsza z nich to rozkloszowane sukienki, bardzo delikatne i kobiece. Druga kategoria to opinające, ołówkowe propozycje. No i trzecia opcja zadedykowana jest mojemu ukochanemu BOHO. Czwarta  opcja to krótka sukienka z dopinanym trenem. To znaczy, że do Kościoła możesz założyć taki tren, a po ceremonii jednym prostym ruchem zmienić kreację na krótką. Chcę pokazać Ci jak duży wybór masz i, że krótka sukienka wcale nie musi być wyzywająca i nie na miejscu.  To co, chcesz zobaczyć co dla Ciebie mam? To zaczynamy. I pamiętaj, Ty ustalasz swoje zasady i granice.

 

Rozkloszowane sukienki za kolano. Bardzo dziewczęca propozycja. To stylizacje rodem z lat 50. Opcja za kolano moim zdaniem jest jak najbardziej taktowna, odsłania jedynie część łydki. Jeśli tylko masz ochotę na tego typu stylizację, śmiało możesz taką wybrać. Przepięknie wygląda w połączeniu z rękawami 3/4 lub koronkową górą.

1
6
4
7
8
11
9
15

Wąskie sukienki za lub przed kolano. Tutaj musisz być bardzo  ostrożna. Granica smaku jest tutaj cieniutka. Dlatego  polecam Ci albo postawić na długie na przykład koronkowe rękawy, lub długość za kolano. Dobrze jest tutaj zrównoważyć i uspokoić ten seksapil. Już sam fakt, że te sukienki są ołówkowe, a więc idealnie dopasowane  do Twojej pięknej, kobiecej figury, wystarczy. Dlatego długość za kolano, dekolt czy rozporek niech będzie minimalny,a efekt będzie smaczny i będziesz miała klasę. Kuse sukienki NIE.

2
10
3
Eddy K. Dreams 2018 collections wedding dresses
Eddy K. Dreams 2018 collections wedding dresses
14
13

W stylu BOHO. Tutaj jesteś buntowniczką na całego.  Akurat tutaj możesz sobie pozwolić na nieco krótsza opcję, bo tutaj styl BOHO Ci to wybaczy.

20
18
17
21

Z trenem. Tutaj moim zdaniem ta opcja jest absolutnie ZJAWISKOWA.  Tren możesz przypiąć  do niemal każdego rodzaju sukienki i zdjąć go w dowolnym momencie. Sukienka wygląda wtedy bardzo interesjąco, pokazuje nogi, ale jest również długi tren, który  nadaje smaku!

22
24
23
25

 

Kochana! Ten post to inspiracja dla tych z Was, które szukają pomysłu na krótką suknię ślubną, ale jednocześnie taką, która właśnie  na dzień ślubu i wesela doskonale  się sprawdzi. Nie są to wyzywające propozycje, a piękne i kobiece.

 

Daj znać co  sądzisz!!

 

Z miłością Ola.

etsy nymag lizmartinez api.shopstyle 78.media.tumblr truebride.co.uk wedding weddinginspirasi. modwedding strictlyweddings womangettingmarried weddinginspirasi bridesmagazine.co.uk crazyforus modwedding weddingforward theweddingplaybook gemgrace fashion-style-dresses-top brides wedding-dresses.us weddinginspirasi

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *