Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy warto się zdecydować na namioty weselne?

Wesele dla wszystkich par bez wyjątku jest dniem niesamowitym i wyjątkowym. Zarówno Pan Młody jak i Panna Młoda uczestniczą w tej zjawiskowej imprezie jako pełnoprawne małżeństwo. W tym dniu wszystko musi być przysłowiowo dopięte na ostatni guzik i idealnie zorganizowane. Niemniej jednak, większość par marzy o tym, by ich wesele było oryginalne i nietuzinkowe. Wobec tego poszukują oni niestandardowych rozwiązań. W tym celu, być może warto rozważyć wesele pod namiotem, który będzie stanowił świetną alternatywę dla tradycyjnej sali weselnej. Czy warto się więc zdecydować na namioty weselne?

Jakie są największe zalety namiotów weselnych?

Nie da się ukryć, że to właśnie namioty weselne mogą zagwarantować młodej parze, a także i gościom niesamowite wrażenia, a także, sam pomysł na taką organizację uroczystości, może na długo zapaść im w pamięć. Dlaczego więc warto zdecydować się na wesele pod namiotem? Otóż w pierwszej kolejności należy wskazać na następujące korzyści:

  • większy wybór miejsc, w porównaniu z tradycyjnymi salami
  • większy wybór terminów na organizację wesela

W porównaniu do tradycyjnych sali weselnych, gdzie terminy mogą być zarezerwowane nawet do dwóch lat na przód, wybór namiotu będzie idealnym rozwiązaniem tego problemu, a co więcej może on znacznie skrócić czas oczekiwania na ten wyjątkowy dzień. Nie sposób zapomnieć o niekwestionowanej zalecie jaką jest swobodny wybór odpowiedniego miejsca. W tym przypadku para młoda ma o wiele większe pole manewru. Nie tylko mogą oni wybrać miejsce, które będzie idealną scenerią dla ich wesela, ale co więcej mogą tak zorganizować ustawienie namiotu, by sama infrastruktura sprzyjała organizacji całego przedsięwzięcia- mowa tu przede wszystkim o prądzie, cateringu czy chociażby toaletach. Namiot weselny można ustawić tak, by niezbędne zaplecze było po prostu łatwo dostępne. Kolejno można wskazać na uniwersalność tego rozwiązania. Namioty weselne, takie jak np. dostępne na tej stronie:https://dascompany.com/namioty-weselne, mogą mieć o wiele bardziej uniwersalny i funkcjonalny wygląd niż sale, ale równie dobrze mogą być wzorowane konkretnym motywem. Przy odrobinie dekoracji, namiot weselny może stać się prawdziwie bajkowym miejscem, do spędzenia najważniejszego wieczoru w życiu świeżo poślubionych małżonków. Namioty te mogą mieć charakter i dekoracje w stylu nowoczesnym, vintage czy też romantycznym- wszystko zależy od preferencji młodych i ich potrzeb oraz oczekiwań.

Jak dekorować namiot weselny?

Wybór dekoracji i ozdób, które znajdą się w namiocie weselnym, ściśle uzależniony jest od gustu i oczekiwań młodej pary. Jeśli postawią oni na romantyczność, świetnie sprawdzają się zawieszone pod sufitem zwiewne tkaniny, a także papierowe lampiony, czy też nowoczesne girlandy z oświetleniem LED. Inni zaś mogą marzyć o weselu rustykalnym i właśnie ten styl wybrać jako motyw przewodni. Wówczas świetnie sprawdzą się kwiatowe dekoracje, a także zioła, które dodatkowo idealnie wkomponują się w otoczenie. W namiotach weselnych nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do ustawiania dekoracji, a także doborze odpowiedniego światła czy zacienienia. Wszystko bowiem jest oparte na kreatywności nowożeńców, dzięki czemu namiot weselny, może być dla nich idealnym rozwiązaniem.