Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Fotokubki czyli nieszablonowy upominek na różne okazje

Kubki cieszą się ogromną popularnością jako dodatki do prezentów. Są użyteczne, nie zajmują wiele miejsca, a łatwość ich modyfikacji sprawia, że mogą stanowić idealnie spersonalizowany prezent. Pod konkretną osobę lub osoby można dobrać kształt kubka oraz jego wzór.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się fotokubki, które umożliwiają naniesienie na powierzchnię kubka wybranego zdjęcia lub grafiki.

Wszechstronny upominek

Z racji tego, że na fotokubkach możliwe jest umieszczenie samodzielnie wybranego wzoru, produkt ten jest niezwykle prosty w personalizacji. Przykładowo dla osoby uwielbiającej stare, amerykańskie samochody wystarczy znaleźć grafikę z klasycznym pojazdem, który zostanie naniesiony na kubek. W taki sposób fotokubek może zostać przystosowany do każdego solenizanta niezależnie od jego zainteresowań czy pasji. Co więcej kubek jest przedmiotem codziennego użytku, a co za tym idzie, nie jest kojarzony jako upominek na specjalne okazje. Fotokubek można więc wręczyć na:

  • Urodziny,
  • Święta,
  • Imieniny,
  • Specjalne okazje, np. awans w pracy, ukończenie szkoły,
  • Ślub i wesele,
  • Różnego rodzaju rocznice.

To tylko kilka propozycji, a jest ich znacznie więcej. Jak widać, silną stroną fotokubków jest ich wszechstronność. Mogą przybrać różną formę zależnie od wzoru, a ich wręczenie będzie taktowne na wiele różnych okazji.

Idealny dodatek do prezentu ślubnego

Ślub to uroczystość, w której najważniejsi są nowożeńcy. Fotokubek ze zdjęciem umożliwia wręczenie spersonalizowanego upominku dla dwojga, który będzie zwieńczeniem tej cudownej i niezwykle ważnej chwili. Można również wręczyć dwa kubki, by zarówno pan młody, jak i pani młoda cieszyli się własnym, funkcjonalnym upominkiem. Na powierzchni produktu nie musi znaleźć się wyłącznie zdjęcie pary młodej. Przy użyciu narzędzi graficznych możliwe jest stworzenie grafiki uwzględniającej datę zawarcia małżeństwa. Taki prezent będzie łączył funkcjonalność z ogromnym sentymentem przywołującym miłe wspomnienia podczas picia kawy czy herbaty.

Odrobina magii zgodnej z prawami fizyki

Dla tych, którzy uwielbiają nietuzinkowe gadżety idealny będzie magiczny fotokubek. Jego enigmatyczna nazwa wynika z faktu, że w temperaturze pokojowej wygląda on na zwyczajny, jednobarwny kubek, lecz dopiero w zetknięciu z gorącą cieszą ujawnia on nadrukowane zdjęcie. Kubek wykonany jest ze specjalnej powłoki, która pod wpływem temperatury staje się bezbarwna. Dzięki niej produkt uzyskuje nietuzinkowy efekt zmiany struktury powierzchni po nalaniu ciepłej kawy lub herbaty. Kubek ze zmienną powłoką to gratka dla gadżeciarzy i ciekawa alternatywa wobec standardowych kubków.

Zadowolona para młoda

Oryginalny, spersonalizowany prezent ślubny sprawi parze młodej ogromną radość, dlatego warto zadbać o to, by jego poszczególne elementy nawiązywały do ich zainteresowań lub pasji. Fotokubek jest idealnym uzupełnieniem takiego oryginalnego prezentu, ponieważ przy każdym użyciu będzie stanowił unikatowe przypomnienie cudownych, weselnych chwil.

Artykuł powstał we współpracy ze stroną internetową https://www.foto4u.pl/, oferującą fotokubki oraz wiele innych produktów umożliwiających utrwalenie pięknych zdjęć.