Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Prezent na panieńskie – 5 pomysłów na udany wieczór

Angażujesz się w imprezę panieńską przyjaciółki? Jest wiele pomysłów na symboliczne pożegnanie stanu wolnego. Bez względu na scenariusz jeden element jest stały, czyli prezent. Na panieński wieczór idealnie sprawdzą się zarówno przedmioty praktyczne, jak i symboliczne.

Szalona impreza lub spokojna domówka

Wieczór panieński to żeńska odmiana imprezy kawalerskiej. W ten sposób główna bohaterka wieczoru ostatni raz bawi się jako osoba niezamężna. Zaproszeni goście to przede wszystkim osoby zaprzyjaźnione, towarzyszące jej od lat. Prezent na panieńskie ma podkreślić wyjątkowość sytuacji. Na co można się zdecydować?

1. Babski wyjazd do SPA to opcja, na którą decyduje się coraz więcej kobiet. Taki wyjazd może być sam w sobie prezentem na panieńskie. Wybierzcie miejsce, w którym można liczyć na ofertę specjalną dla przyszłej panny młodej. Przydają jej się zabiegi relaksacyjne lub delikatnie upiększające. Zabiegów, które mocniej ingerują w urodę lepiej nie zostawiać na kilka dni przed ślubem. Wyjazd na pewno nie sprawdzi się w przeddzień ślubu, więc warto zaplanować go nieco wcześniej.

2. Damska biżuteria. Kolczyki, bransoletka, wisiorek lub cały komplet biżuterii to piękny upominek na każdą okazję. W takiej wersji prezent na panieńskie będzie trwałym wspomnieniem wspólnej imprezy. Dość popularne są naszyjniki z imieniem lub jego pierwszą literą. Raczej nie kupuje się wtedy biżuterii, która będzie zdobić pannę młodą w dniu ślubu. Biżuterię na specjalną okazję można wygrawerować. To dodatkowy, sentymentalny element upominku.

3. Powrót do przeszłości. Jeśli twoja przyjaciółka należy do osób sentymentalnych, wybierz dla niej coś, co przypomni wspólne chwile w przyjaznym gronie. Świetnym upominkiem jest album ze zdjęciami, np. ze szkoły średniej lub czasu studiów. Zaangażuj w przygotowanie wszystkie osoby, które mogą mieć w swoim domowym archiwum ciekawe fotografie. Album świetnie prezentuje się w formie książki.

4. Bielizna erotyczna – praktyczna lub zabawna. To chyba najbardziej oczywisty prezent na panieńskie. Zastanów się, czy warto ograniczać się do fikuśnych stringów, czy lepiej zainwestować w seksowny komplet. Do wyboru masz praktyczne zestawy biustonosza z majteczkami, zmysłowy szlafroczek lub kostium erotyczny. Ten ostatni dobierz koniecznie do gustu przyjaciółki. Przyda jej się na poślubne randki z mężem.

5. Domówka z przebierankami. To stosunkowo tania, ale zwykle bardzo wesoła forma spędzenia czasu na panieńskim. Wystarczy wymyślić tematykę wieczoru i dostosować się do niej strojami. Impreza w gronie kobiet zwykle uruchamia wyobraźnię. Panie, które dobrze się znają, pozwalają sobie na pikantne elementy garderoby. Atmosfera zwykle sprzyja wspomnieniom i wyjątkowo dobrej zabawie.

Wybierając prezent na panieńskie, ustal budżet. W ten sposób łatwiej zaplanować wszystkie elementy, za które trzeba będzie zapłacić.