Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Podziękowania ślubne z własnych zdjęć

Jedną z najpiękniejszych pamiątek ślubu są zdjęcia. Można je także wykorzystać, aby w kreatywny sposób podziękować najbliższym.

Podziękowanie dla najbliższych

W dniu ślubu zazwyczaj są z nami najbliżsi – rodzina, przyjaciele. Miłym gestem jest podziękowanie im za udział w tej pięknej uroczystości. Zwyczajem jest, że gościom weselnym wręcza się małe upominki – słodkości czy alkohol weselny. Warto jednak zastanowić się nad bardziej wyrafinowanym prezentem dla rodziców czy świadków. Pomysłem niezwykle oryginalnym jest podarowanie im naszego ślubnego zdjęcia, ale w formie obrazu. Taki upominek będzie miał bardzo osobisty charakter i wyrazi nasze głębokie uczucia wobec osób obdarowanych. Dodatkowo, pokazuje, że dołożyliśmy starań, aby prezent był naprawdę wyjątkowy. Zdjęcie ze ślubu, wydrukowane na płótnie będzie wzruszającą pamiątką, która przez całe lata będzie przypominać o tym dniu. Jest to na pewno lepsze rozwiązanie niż kwiaty, które prędko zwiędną lub słodkości, o których zapomnimy gdy tylko je zjemy.

Ekspozycja fotografii

Fotografia w formie obrazu jest idealną alternatywą dla tradycyjnych obrazów oraz dla zdjęć w ramkach. Wysokiej jakości wydruk na płótnie będzie prezentował się elegancko. Wyraźna faktura płótna sprawi, że takie zdjęcie będzie naprawdę wyglądać jak obraz. Jeśli chcemy całość dodatkowo wyeksponować, nie ma problemu aby wydruk oprawić w zdobioną ramę. Warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie – w dzisiejszych czasach zdjęcia przechowujemy najczęściej w formie cyfrowej, zaglądając do nich od czasu do czasu. Stanowią one jednakże piękną pamiątkę, którą dobrze jest mieć „na widoku”. Fotografie to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie lubią mieć na ścianach obrazów, ale chcą dopełnić aranżację pomieszczenia, wypełnić przestrzeń ściany. Jeśli zależy nam na spójnej kompozycji kolorystycznej, warto zdecydować się na zdjęcia w sepii lub czerni i bieli.

Żeby zapoznać się ze szczegółami oferty drukowania obrazów ze zdjęć warto zajrzeć na stronę www.galeriadruku.com.pl. Na stronie możemy zamówić wydruk w wybranym przez nas rozmiarze. Dzięki temu dobierzemy z łatwością obraz idealny do każdego wnętrza. W intuicyjnym kreatorze online złożymy zamówienie na nasz wymarzony fotoobraz.