Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wynajem busa lub autokaru na wesele – doradzamy na co zwrócić uwagę

Przedsiębiorstwa oferujące wynajem pojazdów na przewóz osób często mają podobną ofertę; to, co je różni, to standard usług.

Na co koniecznie musimy zwrócić uwagę, wybierając transport osób?

  • flota pojazdów

Tutaj wiele zależy od firmy, z której korzystamy. Te mniejsze mogą bowiem dysponować bardzo ograniczoną liczbą pojazdów. W większych przedsiębiorstwach mamy do wyboru zarówno niewielkie samochody na kilkanaście miejsc, średniej wielkości autobusy na ok. 30 miejsc, jak i większe pojazdy, które mogą pomieścić nawet 50 osób.

  • bezpieczeństwo

To istotne podczas każdych przewozów. Auta powinny przechodzić regularne kontrole. Dobra firma zajmuje się też sprawdzaniem pojazdu przed każdym wyruszeniem w trasę. Niedbałość na tym polu w najlepszym razie może doprowadzić do awarii, która wydłuży czas podróży, a w najgorszym do niebezpiecznego wypadku. Sprawdzając strony firm proponujących m.in. całodobowy wynajem busów, warto przyjrzeć się informacjom o tym, jak realizowane są tam standardy związane z bezpieczeństwem.

  • udogodnienia w autobusach

Nawet jeśli przejazd dotyczy krótkiej trasy, warto sprawdzić, jakie udogodnienia w pojeździe oferuje usługodawca. Chwila w samochodzie pozbawionym klimatyzacji może negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie, dlatego powinna to być pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę. Miłym akcentem będzie też DVD, które umili podróż na dłuższych trasach. Jeśli organizujemy wycieczkę, przydać się może nagłośnienie i mikrofon, ułatwiający integrację grupy oraz informowanie o atrakcjach turystycznych. W niektórych nowoczesnych busach znajdziemy też lodówkę i bar.

Wynajem busa tanio – nie tylko na wycieczkę

Transport osób busem kojarzy się przeważnie z wycieczkami. Istnieje jednak wiele innych okoliczności, gdy takie rozwiązanie jest opłacalne i wygodne. Można zaliczyć do nich różnego rodzaju imprezy. Transport uczestników z pomocą dużego pojazdu jest bardziej ekonomiczny; łatwiej jest też zadbać o sprawy organizacyjne, bo wszyscy jednocześnie przybywają na miejsce eventu. Oprócz wycieczek, z takiej usługi można skorzystać podczas wesel (bezproblemowe przewiezienie gości, również na dłuższe dystanse), imprez firmowych i wielu innych.

Ile kosztuje wynajem busów?

Osoby rozważające wynajem busów i autokarów nierzadko zastanawiają się, w jaki sposób ustalany jest koszt takiej usługi. Firmy, które mają już doświadczenie w branży, i którym zależy na tym, żeby ich klienci mogli liczyć na jasne warunki współpracy, ustalają cenę na podstawie:

  • przejechanych kilometrów lub
  • czasu pracy pojazdu.

Klientom, potrzebującym większego pojazdu, autobusu na dłużej, najbardziej opłaca się wynająć pojazd na doby. Ludzie, którzy do tej pory nie korzystali z wynajmu autokaru w Warszawie, mogą mieć wiele pytań dotyczących sposobów ustalania ceny. Profesjonaliści starają się być na tym polu bardzo pomocni i otwarci. Często jest to pierwsze zetknięcie z daną firmą. Warto zaobserwować już wtedy, w jaki sposób obsługa podchodzi do klienta, bo rzetelny przedsiębiorca stara się dbać o odbiorców już od samego początku.

Klientów z Warszawy lub okolic zapraszamy na stronę http://buswynajem.pl/