Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Gry i zabawy na wieczór panieński

Wieczór panieński to chwila oddechu dla panny młodej, pochłoniętej milionem spraw, które przed weselem należy załatwić. Warto więc, by świadkowa dołożyła wszelkich starań i sprawiła, że jej ostatni weekend panieństwa będzie zupełnie wyjątkowy, niezapomniany i pełen atrakcji. Nie ma nic lepszego niż szampańska zabawa w gronie serdecznych przyjaciółek.

Najlepsze pomysły na udany wieczór panieński

Huczne wieczory panieńskie organizowane w głośnych dyskotekach, z dużą ilością alkoholu i pokazami striptizerów odchodzą w zapomnienie. Coraz więcej przyszłych panien młodych decyduje się na nieco spokojniejsze domówki w gronie swoich najbliższych koleżanek. Imprezy te mogą być równie udane, a to za sprawą ciekawych zabaw i gier, przygotowanych przez świadkową. Często wieczorowi panieńskiemu towarzyszy określony motyw przewodni, np. kwiatowy, boho, hawajski, orientalny czy vintage. Zabawne, oryginalne akcesoria z pewnością nadadzą fantazyjnego charakteru temu spotkaniu. Warto zaopatrzyć się w kolorowe nakrycia na stół, słomki, balony, gadżety do wspólnych zdjęć czy przebrania.

Wszystko oczywiście w granicach budżetu, jakim się dysponuje. Podczas wieczoru panieńskiego nie może oczywiście zabraknąć wyśmienitego tortu, smacznych przekąsek i dobrego alkoholu. Panna młoda powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo. Dobrym pomysłem będzie wspólny weekendowy wypad do SPA. To bardzo stylowy prezent. Chwila relaksu przed mocniejszymi, ślubnymi emocjami ukoi jej stres i pozwoli odpowiednio nastroić się na ten najważniejszy dzień jej życia.

Jakie gry i zabawy sprawdzą się najlepiej podczas wieczoru panieńskiego?

Najbardziej popularnymi pomysłami na udany wieczór panieński są:

  • całonocna zabawa taneczna w klubie,
  • domówka,
  • wspólny wyjazd do SPA,
  • wizyta w wykwintnej restauracji,
  • niebanalna sesja zdjęciowa,
  • lekcja tańca,
  • wypad do escape-room czy
  • garden party.

Jeżeli wieczór panieński odbywa się w domowym zaciszu, warto podkręcić nieco atmosferę i przygotować kilka ciekawych, zabawnych gier i zabaw. Beczkę śmiechu zapewnią na przykład: test wiedzy panny młodej o swoim przyszłym mężu, złote rady od doświadczonych przyjaciółek, zabawa pt. „Co masz w torebce”, „Zakazane słowa”, „Test na perfekcyjną panią domu” i wiele innych zwariowanych gier. Warto też zadbać o przyjemną dla ucha oprawę muzyczną i oryginalne prezenty. Przyszłą pannę młodą można obdarować słodkimi upominkami, kwiatami, kosmetykami, biżuterią czy stylową torebką. A jeśli naprawdę chcecie dopieścić pannę młodą i dostarczyć jej niezapomnianych wrażeń, świetnym pomysłem będzie pokaz sztucznych ogni, w których specjalizuje się np. firma PyroTech.

Profesjonalne pirotechniczne show to niezwykle oryginalny prezent, który na każdym zrobi piorunujące wrażenie i zapadnie w pamięci wszystkim uczestniczkom wieczoru na naprawdę długi czas. Będzie stanowił idealny wstęp do uroczystości ślubnej i zabawy weselnej. Wieczór panieński to także doskonała okazja do lepszego zapoznania się koleżanek panny młodej, a także wzmocnienia damskich przyjaźni.

Więcej informacji można znaleźć na stronie PyroTech.