Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie dewocjonalia warto wybrać na prezent ślubny? Informacje praktyczne

Czy zastanawialiście być może nad zakupem dewocjonaliów jako prezentu ślubnego, lecz nie bardzo wiecie, na co warto zwrócić uwagę? Z tym pytaniem boryka się wiele osób, które planują zakup dewocjonaliów jako prezent ślubny. Jeżeli jesteście jednymi z nich, to dzięki nam dowiecie się, co warto kupić z dewocjonaliów jako prezent ślubny. Wspólnie więc przyjrzyjmy się jakie dewocjonalia będą dobrym prezentem na ślub?

A może obrączka w formie różańca?

Niewątpliwie ciekawą opcją jest zakup parze młodej na przykład srebrnych obrączek w formie różańca. Obrączka różaniec jest po pierwsze funkcjonalna – jeżeli Państwo młodzi są religijni lub przynajmniej od czasu do czasu chcą się pomodlić przy pomocy różańca, to nie muszą mieć przy sobie typowego różańca, co może być problematyczne między innymi w czasie podróży. Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem obrączek w formie różańca jest ich elegancja- są one wykonane ze srebra (lub też zarówno ze srebra, jak i ze złota), a dzięki unikalnym zdobieniom są one wyjątkowe. Można więc śmiało powiedzieć, że są one połączeniem elegancji z religijnością. Kolejnym ciekawym aspektem, jaki warto rozważyć przy zakupie obrączek w formie różańca, jest to, że w ten sposób możemy odciążyć przynajmniej częściowo parę młodą z wydatków związanych ze ślubem- a przecież jak wiadomo, jest ich całkiem sporo.

Eleganckie srebrne spinki

Kolejnym ciekawym przykładem eleganckich dewocjonaliów są spinki do mankietów wykonane ze srebra próby 925. Nie ma co ukrywać – jest to prezent przeznaczony dla pana młodego. Moda na eleganckie spinki do mankietów koszul w zasadzie nie przemija. Te jednak są wyjątkowe, ponieważ dzięki umiejscowieniu na nich znaku krzyża świętego podkreślają uduchowienie pana młodego. Można więc śmiało powiedzieć, że łączą one wymiar materialny z wymiarem religijnym. Materialny, ponieważ są po prostu eleganckie, religijny- dzięki umiejscowieniu na nich znaku krzyża. Ponadto dzięki możliwości wygrawerowania na nich imion nowożeńców oraz daty ślubu, spinki mogą się stać wyjątkową pamiątką tej niezwykle ważnej dla każdego mężczyzny uroczystości. Warto więc rozważyć ich zakup jako prezent dla pana młodego.

Podsumowanie

Wybór prezentów dla pary młodej nie jest taki łatwy, jak mogłoby się to wydawać. Dlaczego więc nie wybrać na prezent eleganckich, wykonanych z wysokiej próby srebra, dewocjonaliów? Dewocjonalia jako prezent mogą podkreślić nie tylko duchowe walory całej ceremonii ślubnej, ale również w ten sposób państwo młodzi mogą podkreślić swoją przynależność nie tylko do kościoła, ale także do wspólnoty chrześcijańskiej. Ponadto mogą one stanowić dla małżonków wspaniałą pamiątkę ich ślubu. Dla tego warto rozważyć ich zakup, jako prezent dla nowożeńców.