Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wyjątkowe zaproszenia ślubne od Pracowni Tadam

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik: kupno sukienki i garnituru, zorganizowanie oprawy ślubu, wynajem sali weselnej. Trzeba wybrać także zaproszenia ślubne, którymi nie tylko zakomunikujesz gościom o tym wydarzeniu, lecz także wprowadzisz wyjątkowy klimat. Mogą okazać się również świetną pamiątką z imprezy weselnej.

Co powinno się znaleźć w zaproszeniu?

Zaproszenie ślubne powinno jasno mówić o tym, kto zawiera związek małżeński, kogo zapraszamy na uroczystość i przyjęcie weselne. Musi znaleźć się na nim także data ślubu oraz miejsce imprezy.

Piękne zaproszenia ślubne

Wybór zaproszeń zależy od tego, w jakim stylu organizujecie wesele. Warto postawić na spersonalizowane zaproszenia i dopasować je do aranżacji. Jeśli nie wiesz, na jaki model się zdecydować, przejrzyj ofertę Kreatywnej pracowni Tadam, a na pewno się zainspirujesz. Najciekawszą propozycją są zaproszenia drewniane oraz zaproszenia lawendowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów i zachwycające niebanalnymi wzorami.

5 pomysłów na zaproszenia dla gości

Zaproszenia ślubne można bez problemu dopasować do stylu całej imprezy, niezależnie od tego czy odbywa się ona w stylu boho, glamour czy też rustykalnym. To Ty wybierasz materiał, z którego wykonane zostaną zaproszenia, oraz wzór, który będzie znajdował się na zaproszeniach ślubnych. Gwarantujemy, że Wasi goście będą zachwyceni. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na zaproszenia na tę ważną uroczystość.

Zaproszenia ślubne akrylowe transparentne i klasyczne pleksi

Jeśli planujecie wesele w nowoczesnym stylu i klasyczne zaproszenia ślubne wydają się Wam przeżytkiem, świetne okażą się zaproszenia akrylowe. To przezroczyste zaproszenia, które wyróżniają się niezwykle pięknym wzorem graficznym oraz stylowym czcionkom. Tego typu zaproszenia idealnie komponują się ze stylem nowoczesnym.

Drewniane zaproszenia ślubne z nadrukiem i grawerowane

Zaproszenia drewniane to nie tylko powiadomienie o nadchodzącej uroczystości, lecz także oryginalna pamiątka. Jeśli motyw przewodni wesela to boho lub styl rustykalny, a dodatkami są suszone kwiaty, ten rodzaj zaproszeń sprawdzi się perfekcyjnie.

Dostępność zdobień na zaproszeniach grawerowanych zmienia się w zależności od pory roku – zwykle ozdobione są jednak kwiatami. Młoda para zawsze otrzyma powiadomienie o dostępności danego zdobienia. Jeśli masz własny pomysł, graficy mogą na jego bazie stworzyć wzór zaproszenia.

Malowane zaproszenia ślubne

Takie zaproszenie na ślub to nowość w branży. To małe zaproszenia wykonane z pleksi, pociągnięte kolorem, którego wybór należy do pary młodej. Takie zaproszenie pasuje do stylu glamour, nowoczesnego i minimalistycznego.

W ofercie znajdują się także podziękowania dla gości oraz pudełko na koperty. Zapoznaj się ze sklepem i dowiedz więcej.