Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie usługi powinien oferować profesjonalny fotograf ślubny?

Odróżnienie amatora od profesjonalnego fotografa ślubnego wciąż budzi wiele pytań i wątpliwości. Jakie dokładnie usługi powinien zaproponować nam profesjonalista? Sprawdzamy!

Wykonanie reportażu ślubnego

Przede wszystkim profesjonalny fotograf ślubny w swojej ofercie powinien mieć wykonywanie fotografii w dniu ślubu. Oczywiście nie mówimy tutaj o robieniu zdjęć pozowanych, lecz o reportażu ślubnym, gdzie fotograf występuje w roli narratora.

Jego zadaniem jest opowiedzieć poprzez zdjęcia wydarzenia z dnia ślubu, uchwycić najpiękniejsze momenty, uczucia, radość, czy łzy wzruszenia. Wszystko jednak ma być naturalne, bez pozowania. Dokumentacyjny reportaż ślubny to nie lada wyzwanie dla wielu fotografów, ale profesjonalista będzie w stanie podołać zadaniu. Z tego względu warto prócz portfolio ślubnego przejrzeć pełne reportaże danego fotografa.

Realizacja sesji ślubnej

Na pewno w zakresie usług nie może zabraknąć wykonania sesji ślubnej. Co ważne, o tym, gdzie zostanie ona wykonana, powinna ostatecznie decydować Para Młoda. W razie braku pomysłów to właśnie fotograf powinien podrzucić kilka rozwiązań, które będą w stanie sprostać oczekiwania klientów i zapewnią nietuzinkową pamiątkę ślubną. Taka sesja ślubna może być zrealizowana zarówno w dniu ślubu jak i w osobny dzień. Profesjonalny fotograf ślubny będzie w stanie dostarczyć wysokiej jakości zdjęcia zarówno z takiej mini sesji jak i dłuższego pleneru ślubnego. Dobrym przykładem jest tutaj fotograf ślubny z Białegostoku – Krzysztof Orłowski Historieslubne.pl

Wykonanie sesji narzeczeńskiej

Profesjonalny fotograf ślubny powinien w swoim kompleksowym zakresie usług wprowadzić wykonywanie sesji narzeczeńskich. Choć jeszcze kilka lat temu wykonywanie sesji narzeczeńskich nie cieszyło się dużą popularnością, tak w ostatnim czasie wszystko się zmieniło. Narzeczeństwo to okres, który warto uchwycić w obiektywie aparatu, a kto to zrobi lepiej, jak nie fotograf ślubny? Dlatego w ofercie profesjonalisty nie może zabraknąć również tego typu usług.

Wsparcie i fachowe doradztwo

Profesjonalny fotograf ślubny powinien też służyć swoim klientom fachowym wsparciem i doradztwem. Wiele par nie wie, jak zachowywać się z obiektywem, niektórzy mają też problem z samym pozowaniem. Aby zapewnić Młodej Parze piękne zdjęcia, jak również wykazać się w roli eksperta, fotograf powinien dać Młodym kilka wskazówek. Co ważne, za wskazówki te nie powinien naliczać dodatkowych opłat, ponieważ to w jego leży, by odpowiednio przygotować swoich klientów do współpracy.

Albumy, odbitki i inne fotoprodukty

Dobry fotograf ślubny nie pozostawi pary młodej bez namacalnej pamiątki w profesjonalnej oprawie. Wysokiej jakości albumy i fotoksiążki ślubne, odbitki fotograficzne czy fotoobrazy powinny znaleźć się w ofercie fotografa ślubnego. To właśnie one świadczą o kunszcie obsługi klienta i stanowią świetną autoreklamę usług profesjonalnego fotografa na wesele.