Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Fryzury na wesele dla dzieci – które z nich będą najlepsze?

Wybranie fryzury dla dziecka na wesele, może być sporym wyzwaniem dla rodziców. Z jednej strony pragniemy, aby nasze dziecko ładnie się prezentowało, z drugiej zaś nie możemy zapomnieć, iż niezwykle istotny jest również jego komfort.

Dzieci na ogół, nie są w stanie usiedzieć zbyt długo na jednym miejscu, a tym bardziej na tak szczególnym wydarzeniu, jakim jest właśnie wesele, gdzie mają kompanów do szalonej zabawy.

Dlatego też u dzieci, a tym bardziej u dziewcząt, które posiadają długie włosy, dużo lepsze będzie podpięcie, albo upięcie, aniżeli całkowicie rozpuszczone włosy. Dzięki czemu nie będą one nachodziły na oczy i nie ulegną splątaniu. Ponadto spięte włosy odsłaniają również kark, co powoduje, iż dziecku będzie nieco chłodniej, co jest bardzo przydatne w letnich miesiącach.

Dokonując wyboru fryzury na wesele dla dziecka, warto także zwracać uwagę na fakt, aby nie była ona nazbyt przesadzona, ponieważ będzie wyglądać sztucznie. Z drugiej zaś strony, na ogół wymyślna fryzura wymaga dużej ilości spinek, a to może przeszkadzać dziecku.

Fryzury na wesele dla dziewczynek – warkocze

Warkocze stanowią nie tylko idealną fryzurę dla dziewczynki na wesele, ale również dla gości weselnych, czy też dla samej Panny młodej.

Kobiety na całym świecie kochają styl rustykalny i Boho, który już od przeszło kilku sezonów, jest ciągle przewodnim motywem większości wesel. Nic zatem dziwnego, iż przeniosło się to także na dziewczynki. Sporą zaletą warkoczy będzie to, iż są dość łatwe do wykonania, trwałe, a przy tym ładnie wyglądają.

Fryzury na wesele dla dziewczynek – łatwe upięcia

Łatwe upięcia są doskonałym sposobem na ładnie wyglądającą fryzurę weselną, która jest przy tym bardzo wygodna. Niemniej jednak łatwe upięcie, proste może okazać się wyłącznie z definicji.

Potrzebne będzie nieco czasu, lekkiego zmysłu estetycznego, jak i umiejętności, tak ażeby fryzura mogła dobrze wyglądać i żeby długo wytrzymała. Upięcia można przygotować z prostych włosów, ale też z loków. Istotne jest w tym przypadku, aby nie przesadzać ze stylizacją, aby całość nie wyglądała nazbyt sztucznie i nie było konieczne użycie dużej ilości wsuwek. Poza tym lepiej unikać lakieru. Obecnie panuje trend, który zakłada używanie jak najmniejszej ilości lakieru do włosów, dzięki czemu włosy nie wyglądają sztucznie i mogą być delikatnie zmierzwione.

Fryzury na wesele dla dziewczynek – rozpuszczone włosy

Włosy rozpuszczone, nie tylko w postaci fal, loków, czy też po prostu prostych włosów, to niezwykle swobodna i łatwa w wykonaniu fryzura. Niemniej jednak wbrew pozorom, może być dla naszej pociechy niezbyt wygodna, kiedy zaczyna ona biegać i tańczyć.

Dlatego też bardzo dobrym pomysłem, będzie podpięcie takich rozpuszczonych włosów, przynajmniej po bokach. Tego rodzaju fryzurę możemy dodatkowo ozdobić za pomocą opaski, wianka, czy też z użyciem wsuwek, albo wyszukanych i błyszczących spinek.

Fryzury na wesele dla chłopców

Omówienie fryzur dla małych dam mamy już za sobą, czas zatem przyjrzeć się fryzurom dla małych dżentelmenów. Chłopcy także mogą mieć specjalnie na ten dzień przygotowaną fryzurę.

Wzorki

Wzorki są jednym spośród tegorocznych trendów w bieżącym roku w stylizacjach włosów, nie tylko dla chłopców, ale także i dla mężczyzn. Wzorki są spotykane najczęściej wśród piłkarzy i ich fanów.

Postawione do góry włosy

Postawione do góry włosy, nie muszą wcale oznaczać robienia irokeza. Mogą to być także po prostu zaczesane do boku włosy. Wszystko zależne jest tutaj od długości kosmyków i tego, w jaki sposób zostały przystrzyżone.

Fryzura na samuraja

Poza wzorkami, fryzura na samuraja jest kolejnym trendem w chłopięcej modzie, ale głównie jednakże w męskiej.

Jeżeli nasz syn posiada krótkie włosy i musiałaby je specjalnie zapuszczać, to taki typ fryzury musimy zaplanować dużo wcześniej. Jeśli jednakże mamy to już za sobą, to nie pozostaje nam nic innego, aniżeli udać się do salonu fryzjerskiego na strzyżenie. Przed samym przyjęciem weselnym wystarczy związanie włosów i gotowe.