Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Lokalna, polska marka odzieżowa – Marisol

Konkurencja na rynku odzieżowym jest olbrzymia. Praktycznie w każdym nawet małym mieście bez trudu znajdziemy kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt butików, a jeżeli jest galeria handlowa, to często mamy zatrzęsienie marek odzieżowych. W dużych miastach konkurencja jest jeszcze większa. Tym bardziej cieszy fakt, że są takie marki, które starają się wnieść do branży powiew świeżości i nowe, czasami innowacyjne spojrzenie na modę, styl, a także jakość wykonania poszczególnych produktów. W całym zatrzęsieniu zagranicznych marek, wspieranych przez wielkie odzieżowe koncerny, coraz chętniej zwracamy się w stronę lokalnych, mniejszych i skromniejszych inicjatyw, które jednak mają do zaproponowania coś więcej, aniżeli tylko niskie ceny i dostępność produktów.

Marisol – polska marka odzieżowa

Butik z odzieżą damską Marisol to stosunkowo młode i świeże spojrzenie na modę. Stworzona z pasji do mody jest marką, która stawia nade wszystko jakość produktów najwyżej w swojej hierarchii. Wizja tworzonej przez markę odzieży jest bardzo spójna i budzi zainteresowanie delikatnością i zwiewnością niektórych kreacji. Słowo kojarzące się bardzo szybko z produktami tej marki to kobiecość. To marka zdecydowanie bardzo kobieca, dla osób ceniących wygodę, ale również pewnych swoich walorów i chcących je podkreślić.

Ekologia i zasady w branży odzieżowej

Nigdy jeszcze tak bardzo jak dziś kwestie ekologii i produkcji lokalnej nie liczyły się dla klientów branży odzieżowej. Chcemy kupować zdecydowanie więcej produktów polskiego pochodzenia, wyprodukowanych na terenie naszego kraju, dając tym samym zarobić naszym lokalnym producentom. Klienci, zwłaszcza młodego pokolenia również znacznie mocniej niż kiedykolwiek domagają się potwierdzenia ze strony producentów odnośnie całego procesu produkcji ich odzieży. Do produkcji sukienek boho oraz innych produktów stawiamy przede wszystkim na tkaniny ekologiczne, wiadomego pochodzenia i z certyfikatami bezpieczeństwa. Z tych właśnie względów przynajmniej warto wykazać zainteresowanie nowymi markami, pojawiającymi się na naszym rynku co pewien czas. Są warte obserwowania i być może sprawdzenia.