Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Podarunki ślubne w stylu boho

Zwyczaj podziękowań gościom weselnym staje się w Polsce coraz popularniejszy. Nic dziwnego! Młoda para pragnie okazać swoją wdzięczność gościom za ich obecność, wsparcie oraz poświęcony czas i prezenty. Podarunki dla zaproszonych mogą przybrać różnorodną formę – ich wybór zależy od tego co chcemy wraz z nimi przekazać. W artykule podpowiadamy jakie kwestie wziąć pod uwagę przy doborze wyjątkowych upominków.

Wesele w stylu boho

Motyw przewodni wesela nie jest obowiązkowy, jednak jego ustalenie pozwoli na stworzenie spójnej uroczystości. Pary młode często decydują się na przyjęcie w stylu glamour, retro lub właśnie rustykalnym / boho. Ostatni z nich charakteryzuje się swobodą i bliskością natury. Decydując się na wesele w stylu boho warto zorientować się w ofercie sklepów z dekoracjami, a także firmami reprezentującymi wartości i cechy, które stanowią podstawę naszego przyjęcia – przykładem może być między innymi producent toreb bawełnianych Natura. Na uroczystości doskonale sprawdzą się wszelkie stare i odnowione meble, ręcznie tworzone koronki, proste materiały oraz elementy związane z roślinnością i wspomnianą już naturą. Kolorami dominującymi są: biel, beż, zieleń i kolory drewna.

Wybór podarunków dla gości

Podziękowanie gościom za przybycie – często z daleka – i przeżycie tego wyjątkowego dnia wraz ze świeżo upieczonym małżeństwem jest niezwykle miłym gestem. Tradycja ta wywodzi się z zagranicy, jednak jej przesłanie zdecydowanie jest godne naśladowania. Podarunek może być trwałą pamiątką lub podarowaniem bliskim wyjątkowego czasu i przyjemności. Warto dobrze przemyśleć jaką przybierze on formę. Dobrze, żeby odzwierciedlał motyw przewodni wesela, a także przywodził na myśl wspomnienia z tego wyjątkowego wieczoru.

prezenciki dla gości

Upominki w stylu boho – propozycje

Tak jak już wspomnieliśmy, kwestia wyboru upominków powinna być dokładnie przemyślana. Rodzina, bliscy i przyjaciele z pewnością docenią wysiłek i gest. Kwestie, nad którymi powinniśmy się zastanowić to możliwy budżet oraz ilość czasu, którą możemy przeznaczyć na personalizację podarunków. Przedstawiamy kilka propozycji na sprawdzone podziękowania w stylu boho.

  1. Świetnym pomysłem na podziękowania są różnorodne słodkości. Możemy zdecydować się na czekoladki, tradycyjne migdały lub słoiczki miodu. To, co pozwoli na osiągnięcie prawdziwie rustykalnego klimatu to ich opakowanie. Zdecydujmy się na naturalną i ekologiczną opcję taką jak woreczki bawełniane. Ich wielkim plusem jest możliwość personalizacji – wybór koloru i nadruku oraz fakt, że są wielorazowego użytku.

  1. Doskonale sprawdzą się również miniaturki roślin – szczególnie popularne są sukulenty, które posłużą dodatkowo jako ozdoba stołu weselnego. Zabierając doniczkę do domu nasi bliscy będą mogli cieszyć się wzrostem rośliny, która kojarzyć się będzie z parą młodą i miło spędzonym dniu.
  2. Styl boho przywodzi na myśl także świece zapachowe. Najlepszym wyborem będą te naturalne – z wosku pszczelego lub sojowe. Ciekawą opcją jest również zróżnicowanie zapachów pomiędzy mężczyzn i kobiety lub stworzenie świeczek samemu, co wcale nie jest takie trudne!

Podarunki ślubne w stylu boho – podsumowanie

Decydując się na przygotowanie podziękowań pamiętajmy, że najważniejszy jest gest, szczerość i serce, które młoda para wkłada w ich stworzenie. Nawet jeśli nie mamy dużego budżetu warto poszukać opcji, które będą optymalne – ucieszą bliskich i będą pamiątką. Dobrym pomysłem jest zakup produktów u sprawdzonego producenta, gdyż unikamy w ten sposób prowizji i mamy realny wpływ na ostateczny efekt końcowy produktu.