Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

3 oryginalne pomysły na udane wesele

Szukacie pomysłów na udane wesele? Macie dość utartych schematów? Mamy dla Was trzy nietuzinkowe i oryginalne pomysły na udane wesele, które będą strzałem w dziesiątkę, więc zapoznajcie się z nimi koniecznie!

Stawiamy na oryginalne miejsce

Jeśli marzy Wam udane wesele, to warto pomyśleć o miejscu, które będzie jedyne w swoim rodzaju. Jeśli kochacie teatr, odbywające się w nim spektakle, czy po prostu wyjątkowy klimat tego miejsca, to zorganizujecie wesele w teatrze. Nawet ze znalezieniem odpowiedniego miejsca nie będzie żadnych trudności, ponieważ coraz więcej placówek oferuje tego typu usługi. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. W Polsce znajdziecie wiele bardzo oryginalnych miejsc na wesele: stodoła, jutra, szklarnia, statek czy wnętrza kopalni soli to tylko niektóre z wielu możliwości.

Innym, również ciekawym miejscem może okazać się organizacja wesela na stadionie ulubionej drużyny piłkarskiej, co oczywiście może sprawdzić się w przypadku osób, które kochają rozgrywki na boisku. Bardzo ciekawą scenerią na oryginalne wesele w pleenrze może okazać się również plaża, okolice jeziora, czy malowniczy zajazd w górach. Jedyne, co wystarczy zrobić, to sięgnąć po ciekawe dekoracje, sprowadzić namiot weselny na wypadek neipogody czy zdecydować się na wesele z oryginalnym motywem przewodnim.

Sięgamy po odpowiednie atrakcje

Jeśli wesele ma być udane, to tylko z odpowiednimi atrakcjami, ponieważ to one wywołują uśmiech na twarzach i wprawiają wszystkich biesiadników w dobrym nastrój. O jakich atrakcjach mowa? Na pewno nie zaszkodzi sięgnąć po fotobudkę. Nie dość, że sprawi, że goście odłożą na bok telefony i ułatwią pracę fotografowi ślubemu, to jeszcze zyskają szansę na dobrą zabawę. A wy będziecie mieć piękną pamiątkę w postaci albumu z zabawnymi zdjęciami Waszych gości weselnych.

Wszystko dlatego, że fotobudki są wyposażone w gadżety i rekwizyty, które można wykorzystać do zmiany wyglądu, chwili zapomnienia o codzienności i wcielenia się w zupełnie inną postać.

Występy artystyczne

Udane wesele to również takie, na którym nie brakuje dobrej muzyki. Oczywiście dobry DJ, czy zespół weselny jest w stanie poruszyć gości do zabawy, ale jeśli chcemy, aby nasze wesele było jedyne w swoim rodzaju, to bardzo ciekawym dodatkiem może być występ artystyczny. Śpiew solowy albo kwartet smyczkowy urozmaicą każdą imprezę.

Wystarczy zamówić na ten wieczór występ kogoś, kogo lubimy, lub lubią nasi goście, a można sprawić wszystkim wiele radości i sprawić, że o naszym weselu będzie się jeszcze długo mówiło.

Pomysłów na udane wesele jest bez liku. Więcej z nich znajdziecie na portalu ślubnym pełnym inspiracji: Udanewesele.pl