Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dekoracje na wesele

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Warto zatem dopracować naszą imprezę. I cieszyć się z udanego przyjęcia. Każdy z nas pamięta o tym, aby zamówić odpowiednią salę weselną, porozmawiać o menu, wybrać piękną suknię ślubną czy wspaniały garnitur. Istotne są jednak detale, o których nie zawsze pamiętamy. Jednym z nich są dekoracje na wesele. Jeśli organizujesz wesele w stylu romantycznym, koniecznie sprawdź ich, jak można przyozdobić.

Jak wygląda wesele w stylu romantycznym? Charakteryzuje się delikatnością, subtelnością, jasnymi i ciepłymi kolorami. Gdy myślimy o ślubie i weselu w stylu romantycznym, wyobrażamy sobie pannę młodą w delikatnej, dziewczęcej i zwiewnej sukni ślubnej. I choć wiadomo, że dla każdej pary młodej wesele będzie romantyczne, nie każda z nich preferuje taki właśnie styl. A jaki kolor przewodni panuje na weselu romantycznym? Jaki jest kolor takiego wesela? Niebieski, ale także biały czy beżowy. Ślub i wesele w stylu romantycznym łączą w sobie elegancję, ale także pewną swobodę i lekkość.

Wesele w stylu romantycznym

Czym charakteryzuje się wesele w stylu romantycznym? Przede wszystkim są na nim zielone dekoracje weselne. A jaka paleta kolorów w stylu romantycznym jest na topie? Jeżeli dominują tam zwiewność i delikatność, to na pewno sprawdzą się kolory jasne, a także niebieski. Na weselu romantycznym popularne barwy to pudrowy róż i błękitny, kremowy, jasne szarości i oczywiście wszystkie pastele. Miejsce na miejsce wesela w stylu romantycznym to przede wszystkim dworek lub pałacyk.

Wesele w stylu romantycznym kojarzone jest z dawnymi latami, dlatego świetnie sprawdzą się sale, które położone są w górach. Wśród malowniczych miejscowości wiele osób wybiera także romantyczny ślub w plenerze na przykład pod namiotami. Czym jeszcze charakteryzuje się wesele w stylu romantycznym? Najlepsza dekoracja w stylu romantycznym to kwiaty i nie należy o nich zapominać. A jakie wybrać? Przede wszystkim delikatne, które powinny zdobić krzesła. Świetnie sprawdzą się wszelkie kwiaty polne w kolorach, żółty, niebieski czy białe. Gdzie jeszcze powinny pojawić się kwiaty? Przede wszystkim na stołach. Zielone dekoracje to must have na każdym weselu.

Kolor przewodni wesela

Jaki jest kolor przewodni wesela w stylu romantycznym? Mówiliśmy już o tym, że w tym stylu dominują wszelkie jasne kolory i pastelowe. Panna młoda ubrana jest w bardzo delikatną i zwiewną suknię. Ta może być wykonana z jedwabiu i muślin. Na pewno nie będzie bogato zdobiona. A jaki jest kolor sukni? Najczęściej jest to kolor biały albo beżowym. Suknia powinna być ozdobiona delikatnymi kryształkami lub perełkami, ale tak, by nadać stylizacji lekkości.

Zaproszenia na ślub w stylu romantycznym są subtelne, delikatne i także w kolorach pastelowych. Tutaj dominują motywy natury i bardzo delikatne chwil barwy.

Jakie dekoracje na wesele wybrać?

Rozmyślanie o dekoracjach rozpocznijmy od tego, jaki posiadamy budżet. Od niego wiele zależy. A co powinno być udekorowane? Na początku zacznijmy od domu. Na bramie wjazdowej do panny młodej domu powinny pojawić się zielone dekoracje weselne. Tak, by goście wiedzieli, gdzie mieszka panna młoda, a sąsiedzi mogli ustawiać bramy. Kolejnym elementem wartym dekoracji jest samochód. W jaki sposób przyozdobić auto? Na pewno sprawdzą się białe i niebieskie balony, a także delikatne zielone dekoracje weselne. Następnie pomyśl o dekoracji kościoła. Jak ona powinna wyglądać?

Wesele w stylu romantycznym wymaga takich właśnie dekoracji. W związku z tym świetnie sprawdzą się delikatne kwiaty polne. Na podłodze powinien pojawić się dywan, a na ławach kościelnych kwiatki. Ostatnim elementem, który powinien posiadać dekoracje jest sala weselna. Pomyśl o ozdobach na wejście, a także kwiatach na stoły. Wybierz swoje ulubione. Możesz także skorzystać z pomocy florystki. Pamiętaj, że wesele to wyjątkowy dzień w twoim życiu. Zadbaj o każdy szczegół, który sprawi, że zapamiętasz go i będziesz się bawić wyśmienicie.