Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Modne propozycje na wiosnę 2021!

Wiosna to czas nie tylko dłuższych i cieplejszych dni, ale również nowych modowych propozycji. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o propozycje w rozmiarze XXL. Co będzie modne podczas tegorocznej wiosny, a zarazem sprawdzi się w przypadku kobiet noszących rozmiar większy niż 42?

Czego nie wyjmować wiosną z szafy?

Bez względu na noszony rozmiar wiosną nie warto wyjmować z szafy tych ubrań, które uszyte zostały z tkanin w ciemnych kolorach. Wiosna zdecydowanie nie jest porą, kiedy nosić można czarne czy granatowe sukienki bądź spódnice. Kiedy przyroda budzi się do życia, warto zakładać ubrania w tak żywych i energetycznych kolorach, jak pomarańcz, żółć, zieleń.

Czy ubrania w kwiaty będą modne tej wiosny?

Jeśli chodzi o kwiaty, to goszczą one na światowych wybiegach mody już od kilku sezonów. Podczas tegorocznej wiosny nic w tym względzie się nie zmienia. Podobnie jest, jeśli chodzi o ubrania plus size. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej takie frazy, jak „sukienki duże rozmiary” bądź „spódnice duże rozmiary”, aby przekonać się, że kwiaty goszczą również na wiosennych ubrań plus size.

Czy ubrania plus size w paski to dobry wybór?

Tegoroczna wiosna to nie tylko kwiaty, ale również paski i paseczki. Przez lata wśród kobiet noszących rozmiar większy niż 42 pokutowało przekonanie, że paski to wzór zarezerwowany wyłącznie dla szczupłych kobiet. Tymczasem wystarczy postawić na sukienkę, bluzkę czy spódnicę w pionowe paski, aby wyglądać naprawdę dobrze.

Czy jeansy można nosić podczas tegorocznej wiosny?

Jeśli chodzi o spodnie jeansowe plus size, to nic się w tym względzie podczas tegorocznej wiosny nie zmienia. Nadal będą to jedne z najmodniejszych spodni, a szeroki wybór fasonów sprawia, że każda kobieta plus size znajdzie model odpowiedni dla siebie. Jeśli chodzi o modne duże rozmiary, to w przypadku spodni jeansowych znaleźć można je bez problemu. Można się o tym przekonać, wchodząc na stronę sklepu internetowego https://tono.pl/Modne duże rozmiary to szeroki wybór ubrań, które będą modne podczas tegorocznej wiosny. Dzisiaj każda kobieta – bez względu na rozmiar – może wyglądać naprawdę dobrze.