Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Winietki ślubne – czy to dobry pomysł?

Jednym z elementów, nadających wyjątkowego charakteru uroczystości ślubnej jest papeteria. Wcześniej traktowana po macoszemu, dziś święci tryumfy zarówno w postaci zaproszeń, jak i dekoracji na weselnym stole. Co istotne, pełni ona jednak nie tylko funkcje ozdobne, lecz przede wszystkim informacyjne i stanowi niesłychanie praktyczne rozwiązanie. Skupiając się zaś na coraz bardziej popularnych winietkach ślubnych, warto przyjrzeć się ich roli nieco bliżej.

Winietki ślubne – gustowny gadżet i recepta na trudności organizacyjne

Nikt nie mówił, że organizacja przyjęcia weselnego jest sprawą łatwą. Tym samym, wychodzimy Państwu naprzeciw, służąc profesjonalną pomocą w zakresie przygotowania idealnych winiet ślubnych https://royaldekor.pl/dodatki-weselne/winietki-slubne. Produkt ten, w prosty sposób pomaga zakończyć raz na zawsze problem z rozmieszczeniem gości na sali i dodatkowo służy jako iście stylowy gadżet. Ponadto, jeśli dopasujemy go do aranżacji przyjęcia, całość z pewnością zrobi na gościach niesamowite wrażenie!

W asortymencie sklepu RoyalDekor posiadamy rozmaite wersje winietek ślubnych, w  przystępnych cenach, oraz wysokiej jakości. Stąd, każdy znajdzie tu optymalną dla siebie opcję. W sprzedaży mamy dla Państwa, chociażby wielobarwne modele premium z  motywem kwiatów, wyprodukowane na grubym, satynowanym papierze. Ilustracje mogą natomiast przybierać nowoczesne formy minimalistyczne, bądź tradycyjne i nierzadko bogato zdobione. Atutem firmy jest jednocześnie ponadczasowe wzornictwo i precyzja wykonania.

Oprócz tego wizytówka imienna na wesele to doskonały pomysł na szybkie i wygodne ulokowanie gości. Jako że, produkt jest dwustronny, na stronie głównej widnieje imię i nazwisko danej osoby, a z tyłu dowolna sentencja, czy życzenia udanej zabawy. Chętnie tworzymy modne aktualnie winiety ślubne z akwarelowymi akcentami botanicznymi i eleganckim designem, przypominającym kamienie szlachetne.

Poza tym, w RoyalDekor zakupią Państwo klasyczne winietki na bazie białego, prążkowanego papieru z interesującymi ornamentami, a nawet cyrkonią. Winiety mogą również być czarno-białe, albo na przykład z uroczym wizerunkiem starego samochodu, wypełnionego prezentami. Z uwagą słuchamy swoich klientów, a nasz zespół z radością pomoże podjąć najtrudniejszą decyzję. Tym, co nas szczególnie wyróżnia jest zaś krótki czas realizacji i pasja, którą wkładamy w naszą pracę. Zapraszamy serdecznie do składania zamówień.