Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Gdzie szukać DJ-a na wesele lub orkiestrę

Rynek usług weselnych jest bardzo rozbudowany. Pandemia w dużym stopniu przyczyniła się do kryzysu, jednak nadzieja na powrót do szczytu branży weselnej jest duża. Chyba najważniejszym oprócz sali weselnej aspektem procesu planowania ślubu jest odpowiednia muzyka na wesele i klimat tworzony przez członków zespołu lub weselnego didżeja. Jak, gdzie i ile szybciej szukać obsługi muzycznej i na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy ?

DJ na wesele w wyszukiwarka Google

Najłatwiejszym sposobem, który najczęściej przychodzi potencjalnym klientom do głowy to przeszukiwanie czeluści Internetu za pomocą wyszukiwarki Google. Wpisując hasło dj na wesele i dodając nazwę miasta w którym szukasz usługi (przykładowo Kraków) znajdziesz kilka, a czasem kilkanaście ciekawych ofert. Tak samo postąpisz w przypadku poszukiwaniu kapeli, zespołu, orkiestry czy bandu, bo różnie nazywane są takie muzyczne składy. Atutem stron internetowych na które trafisz jest to, iż możesz zazwyczaj obejrzeć zdjęcia i materiał foto usługodawców.

DJ i zespół na Facebook

Klientom w poszukiwaniu oprawy muzycznej na wesele kłania się konkurent Google, czyli Facebook 🙂 Śmiało możecie uderzyć na jedno z forów branżowych i tam zadać pytanie odnośnie interesującej Was usługi. Odzew będzie ogromny. Właściwie czasami ciężko połapać się w ilości ofert, po prostu będziecie nimi często zasypywani. Minusem może być sporo wiadomości wysyłanych od członków zespołów, czy wodzirejów weselnych na Waszą skrzynkę messenger. Nie każdy lubi taki sposób komunikacji, więc nie wszystkim będzie odpowiadała ta forma poszukiwania.

DJ na wesela lub zespół Polecenia

Będąc na etapie poszukiwania zespołu, bądź DJ-a wodzireja jesteście zazwyczaj w gronie przyjaciół i znajomych, którzy swoje wesele mają już za sobą. Być może dobrym pomysłem jest spytanie, kto grał na ich weselu i czy wspomnienia związane z tą usługą są pozytywne. DJ na wesele z polecenia, lub zespół który świetnie poprowadził ślub koleżanki z pracy może być świetnym i zarazem bezpiecznym rozwiązaniem. Może, ale nie zawsze musi, trzeba wziąć pod uwagę gust i upodobania, które czasami są bardzo indywidualne. Dlatego dobrze sprawdzić, czy potencjalna usługa „grania” i prowadzenia wesela będzie pasowała także nam.

Targi ślubne

Lokalne targi weselne organizowane w dużych halach wystawienniczych, bądź mniejsze prezentacje usługodawców w salach weselnych to świetny sposób, żeby zaprezentować się potencjalnym klientom bezpośrednio. Rozmowa „face 2 face” może od razu zaowocować nowym zleceniem. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość zaprezentowania nie tylko własnej osoby, ale także sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego, co często robi duże wrażenie na Parze Młodej. Gdy zespół weselny jest w stanie zaprezentować swoje umiejętności podczas krótkiego występu, także może skłonić wiele osób do podjęcie szybkiej decyzji. Minusem targów jest potrzeba poświęcenia dużej ilości czasu (czasami targi trwają 2 dni) oraz nakładu finansowego (często w kwotach przewyższających 1000PLN).

Filmy weselne na Youtube

Masz swój kanał na Youtube i chcesz zaprezentować swoje usługi szersze publiczności ? Świetny sposób. Wiele osób przegląda filmy w poszukiwaniu różnorakich rozwiązań, także poszukując muzyki na wesele. Setki didżejów na wesele zamieszcza na tym kanale filmy z wesel, które prowadzili w przeszłości zachęcając w ten sposób potencjalne przyszłe Młode Pary do zapoznania się z tym, co oferują. Wiele zespołów weselnych publikuje teledyski otrzymane od kamerzystów zwiększając w ten sposób grono odbiorców dla tego, co robią.

Ile wcześniej szukać DJ na wesele bądź zespół ?

Runek usług ślubnych jest bardzo nasycony ofertą DJ czy zespół na wesele, jednak Ci najlepsi, a często Ci, którzy mają dobry marketing nie narzekają na deficyt klientów. Zapełniony kalendarz DJ-a na wesele na 2-3 lata do przodu to ni zaskakującego. Zatem jeśli planujesz swoje wesele za rok, dwa to czas najwyższy aby nie rozglądać się, ale już rezerwować to co ważne, czyli dobrą muzykę na wesele. Nieważne, czy poszukujecie didżeja, czy też kapelę, powinniście zdecydować się na dobrej jakości usługę. Jeśli mieszkasz w dużym mieście (przykładowo Kraków, Poznań , czy Warszawa), to masz większy wybór, ale też ilość osób poszukujących usług ślubnych jest zdecydowanie większa, ni z na prowincji. Nierzadko zdarza się, iż Młodzi decydują się na zamówienie firmy nawet z drugiego zakątka Polski, w zamian za pewność, iż usługa będzie należycie wykonana.