Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy rozpuszczone włosy na wesele to dobry pomysł?

Nie ulega wątpliwości, że ślub i wesele to niesamowicie ważne wydarzenia w życiu każdej kobiety. Przyszła panna młoda pragnie, by dzień zaślubin był niezapomniany. Z tego też względu wszystkie kobiety szykujące się do ślubu starannie wybierają suknię oraz biżuterię, w których wystąpią w tym ważnym dniu. Z podobną pieczołowitością wybieramy fryzury, w których zamierzamy wystąpić podczas uroczystości.

Czy warto zdecydować się na rozpuszczone włosy?

Wybór fryzury ślubnej jest dla wielu kobiet bardzo problematyczny. Włosy muszą się bowiem prezentować nienagannie nie tylko podczas samego ślubu, ale również w trakcie przyjęcia weselnego. Z tego też względu wszystkie upięcia muszą być wykonane bardzo solidnie. Co jednak z rozpuszczonymi włosami? Na takie rozwiązanie decyduje się coraz większa liczba przedstawicielek płci pięknej. Wydawać by się mogło, że rozpuszczone włosy mają szansę zachować dobry wygląd przez większość dnia. W przeciwieństwie do pań, które decydują się na kok, kobiety stawiające na rozpuszczone kosmyki nie muszą obawiać się tego, że fryzura utraci swój pierwotny charakter. Wbrew pozorom, rozpuszczone włosy również muszą być odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. W przeciwnym razie mogłyby bowiem nadmiernie się puszyć, co ma miejsce zwłaszcza przy gorącej i wilgotnej pogodzie. Rozpuszczone włosy powinny być więc ułożone równie starannie jak kok. Najlepiej, jeżeli fryzurę ułoży nam doświadczona fryzjerka. Decydując się na rozpuszczone kosmyki zyskujemy jednak dziewczęcy i romantyczny wygląd.

Rozpuszczone włosy i wianek – stwórz niesamowitą stylizację.

Wiele pań decydujących się na rozpuszczone włosy zastanawia się nad tym, jakiego rodzaju dodatki warto do nich dobrać. Nie sposób jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przede wszystkim trzeba zastanowić się nad efektem, który chcemy finalnie osiągnąć. Miłośniczki tradycyjnych rozwiązać w zdecydowanej większości decydują się na welon. Tak naprawdę jednak nie jest to jedyne rozwiązanie, z którego możemy skorzystać. Równie dobrze możemy zdecydować się na zakup wianka. W sklepach z dodatkami ślubnymi znajdziemy całe mnóstwo kwiecistych wianków w różnych kolorach. Dużym zainteresowanie cieszą się wianki z róż, chabrów, ale również z zielonych roślin. Poleca się zakup wianków z roślin sztucznych, gdyż są one znacznie bardziej wytrzymałe i zdecydowanie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne różnego rodzaju.

Jakie jeszcze ozdoby pasują do rozpuszczonych włosów?

Jak już zostało wspomniane powyżej, do rozpuszczonych włosów świetnie będzie pasował wianek oraz welon. Tak naprawdę jednak możemy wykorzystać inne rozwiązania, jeżeli takie jest nasze życzenie. W szczególności godne polecenia będą:

  • ozdobne wsuwki
  • stroiki
  • tiary
  • opaski

Wszystkie wyżej wymienione ozdoby możemy zakupić w sklepach z akcesoriami ślubnymi. Jeżeli chodzi o ozdobne wsuwki, bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się te wykonane z pereł lub ich imitacji. Stroiki oraz tiary są zazwyczaj wysadzane bezbarwnymi cyrkoniami, co sprawia że prezentują się one niezwykle elegancko. W przypadku opasek, zdecydować się można na te wysadzane cyrkoniami jak i na opaski ze sztucznych kwiatów, które przypominają nieco wianki. Ważne jest jednak to, aby wybrana przez nas ozdoba podkreślała piękno rozpuszczonych włosów komponując się przy tym z sukienką ślubną.

Rozpuszczone włosy – proste czy falowane?

Panie, które decydują się na rozpuszczenie swoich kosmyków w dniu wesela nierzadko zastanawiają się nad tym, jak właściwie powinny one wyglądać. Wiele kobiet decyduje się na falowane włosy, ale niektóre stawiają na włosy wyprostowane. Tak naprawdę nie można wskazać lepszego rozwiązania. Każda przyszła panna młoda powinna bowiem kierować się swoimi własnymi preferencjami przy wyborze ślubnego uczesania. Jeżeli zależy nam na prostocie, możemy postawić na wyprostowane włosy. Jeśli jednak znacznie bliżej nam do romantycznej stylizacji, falujące lub kręcone włosy mogą wydawać się korzystniejszym rozwiązaniem.