Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy krówki weselne to dobry podarunek dla gości?

Chociaż miłość nie zawsze jest słodka jak cukierek, to słabość do słodyczy ma niemal każdy, dlatego krówki w formie upominku dla gości to sprawdzony pomysł na podziękowanie im za przybycie. Ciągutka jest prezentem użytecznym – ma nie tylko pyszny smak, ale również atrakcyjny wygląd, który można dodatkowo spersonalizować. Jak wykorzystać krówki ślubne, aby wydobyć ich pełen potencjał?

Krówki weselne nie tylko jako podarunek dla gości

Tradycja obdarowywania gości skromnym prezentem, mówiącym „dziękujemy za Twoją obecność w tak ważnym dla nas dniu” jest warta kontynuowania. Drobny upominek nie musi być przy tym kosztowny, aby sprawiał przyjemność – słodkie krówki na wesele to wybór, który powinien zadowolić wszystkich, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Prezenty dla gości umieszcza się zwykle przy stołach, tuż obok winietek z imionami. Można jednak przygotować ich nieco więcej i udekorować krówkami ślubnymi na przykład candy bar lub stoliki dla dzieci. Nie jest to jednak jedyny sposób wykorzystania takiego słodkiego prezentu. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wręczanie drobnych upominków już w trakcie zapraszania gości na ślub. Krówki weselne można dołączyć więc do zaproszeń, przewiązując je wstążką. Będzie to przedsmak tego, co czeka na nich już w dniu ceremonii i przyjęcia.

Personalizowane opakowanie, czyli krówki na ślub w oryginalnych etykietkach

Zwykły papierek, jakim owinięte są cukierki, w przypadku krówek weselnych zamienia się na personalizowaną etykietę, która może przyjmować dowolny wygląd. Para młoda ma tu naprawę spore pole do popisu, jednak powinna w pierwszej kolejności zadecydować o motywie wystroju sali weselnej oraz dekoracjach, w tym zwłaszcza o designie papeterii. Świetnym rozwiązaniem jest bowiem dopasowanie opakowań krówek ślubnych do wyglądu zaproszeń, winietek i pozostałych elementów ozdobnych. Wtedy krówki weselne, wręczone już na etapie zapraszania gości, stworzą spójną całość z całą oprawą ślubu i wesela, co z pewnością nie umknie uwadze wszystkich obecnych na sali osób. W jaki sposób można spersonalizować etykietę krówek na wesele?

Krówki na ślub można zapakować w etykietę ozdobioną:

– z motywem kwiatów, pokrywającym się z motywem weselnej papeterii,

– z motywem uniwersalnym, na przykład serduszkami,

– z finezyjnym nadrukiem: imionami pary młodej, datą ślubu, skróconym tekstem zaproszenia na uroczystość,

– własnym zdjęciem pary młodej.

Projekt opakowania krówki weselnej nie ma ograniczeń. Etykieta może stać się więc jedyną w swoim rodzaju ozdobą, która wzbudzi podziw gości, doceniających staranność przygotowań młodej pary. Cena takiego prezentu nie będzie przy tym wygórowana, bowiem krówki ślubne sprzedawane są z reguły na wagę.

Jak zapakować krówki na ślub?

Krówki weselne mogą stanowić drobny upominek, przydzielony każdemu z gości po jednej sztuce – to wystarczy, aby sprawić komuś słodką przyjemność i okazać wdzięczność za przybycie w sposób, który robi pozytywne wrażenie. Jeśli para nie ogranicza mocno budżetu na podarunki dla gości, może jednak zdecydować się na zakup większej ilości krówek ślubnych, a następnie podarować je obecnym w bardziej efektowny sposób. Krówki na ślub można zapakować:

– w woreczki z organzy w odpowiednio dobranym do dekoracji weselnych kolorze,

– w pudełeczka z motywem pozostałych elementów papeterii,

– w bombonierki pełne cukierków – najlepiej jako wyjątkowy prezent dla ważnych gości, czyli rodziców pary młodej, świadków lub chrzestnych.

Poza tym, krówki na wesele w ozdobnych papierkach będą także piękną ozdobą stołów – zwłaszcza, jeśli zostaną umieszczone na przykład w szklanych misach, z których goście będą mogli częstować się nimi do woli.