Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak zachować zdjęcia, aby były z nami przez wiele lat?

Fotografowanie to utrwalanie wybranych fragmentów rzeczywistości, pokazanie świata, ludzkich spraw i emocji. W fotografiach odbija się nasze życie, pasje, miejsca, w których byliśmy, a bywa, że także praca. W wielu domach zdjęcia traktowane są jak skarby oraz są elementem rodzinnej tradycji. Dla najważniejszych zdjęć przeznaczone są albumy i ramki. Nowoczesną wersją albumu są fotoksiążki.

Gotowe albumy, a oferta na zamówienie

Reklamy serwisów fotograficznych oferujących fotoksiążki kuszą ciekawą ofertą. Różne szablony, możliwość wpisania tekstu i wybór okładek, sprawiają, że wiele osób zaczyna interesować się książką ze zdjęciami wykonaną na zamówienie. Dostępne w sklepach z upominkami lub na poczcie, standardowe formaty albumów, gdzie można powklejać zdjęcia, mają dość ograniczony zakres tematyczny. Dotyczą, np.: pierwszego roku życia dziecka, świąt, Mikołaja. Poza tym gotowym albumom czegoś brakuje – indywidualizmu. Dlatego pojawia się… foto książka.

Jaki format jest najlepszy?

Fotoksiążka nie powinna być ani za duża, ani za mała. Zbyt duża będzie kłopotliwa w przenoszeniu i oglądaniu. Za mała łatwo się zapodzieje w gąszczu innych pamiątek. Za standardowy rozmiar uznaje się format A4, który ma kilka zalet. Po pierwsze – mieści się na półce, jeżeli chodzi o wysokość. Po drugie – jest to książka wygodna do przeglądania. Jakość zdjęć przy takim formacie jest świetna. Pozostaje jedynie wybrać ilość stron i zdjęcia. Format A4 znakomicie sprawdza się przy fotoksiążce z wakacji, czy wspomnieniowej ze szkoły. Ilość zdjęć na stronie można ustalić przy składaniu zamówienia.

A4 – format uniwersalny

Wielkość publikacji książkowych A4 jest uniwersalna. W tym formacie drukowane są książki, atlasy, wydania albumowe i część asortymentu bloków, zeszytów i notatników. Wydruki z komputera, ksero też mają wielkość A4. Papier do standardowych drukarek ma ten format. Jeżeli tekst i grafika mają odpowiednie rozmieszczenie i ustawienia, to format A4 jest optymalny i lubiany przez odbiorców.

Fotoksiążka stała się pożądaną formą albumu, dlatego wiele osób chce, aby była przedmiotem dekoracyjnym i wybiera właśnie ten rozmiar, ponieważ zmieści się na każdym regale.

Dzięki fotoksiążce zdjęcia zyskują piękną oprawę i stają się długowieczną pamiątką, którą można przekazywać z pokolenia na pokolenie. Mnogość szablonów, które oferują usługodawcy, daje pewność, że do każdej tematyki można dopasować odpowiednią oprawę, która będzie ciekawym tłem dla zdjęć.