Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Pokazujemy, jak przygotować się na sezon weselny i czas letnich festiwali

Kiedy termometry zaczynają wskazywać powyżej 20 stopni Celsjusza to oznacza tylko jedno – czas szykować się na imprezy plenerowe, letnie festiwale i uroczystości rodzinne pod chmurką. Jednym z głównych elementów przygotowań jest skompletowanie odpowiedniej garderoby. Stylizacje na wesele i stylizacje na festiwale czas start!

Nowoczesne i eleganckie stylizacje na wesele

Wesele to wyjątkowy dzień nie tylko dla pary młodej, ale również rodziny i przyjaciół. Przyjęcie jest okazją do spotkania z dawno niewidzianymi krewnymi, a także podkreśleniem wejścia w nowy etap życia nowożeńców, momentem celebracji czyjejś miłości i szczęśliwego związku.

Tak wyjątkowy charakter spotkania wymaga równie wyjątkowej oprawy. Stylizacja na wesele ma jednak służyć noszącemu, więc najważniejsze jest, abyśmy dobrze się czuli w wybranym stroju. Aby spełnić oba te punkty, warto zawczasu przejść się do galerii, przymierzyć różne stroje na wesele i nie zostawiać zakupów na ostatnią chwilę.

Elegancki strój na wesele może być zachowany w rozmaitej kolorystyce. W tym sezonie modne są zwłaszcza jasne fiolety, oliwka, pomarańcz, dobrym wyborem będzie również klasyczna czerwień, morski granat czy butelkowa zieleń.

Stylizacje na wesele – wszystkie chwyty dozwolone?

W stroju na wesele warto unikać bieli, która zgodnie z tradycją jest zarezerwowana dla Panny Młodej, ale współcześnie coraz częściej zdarza się, że przyszła żona nie ma problemu z bielą w strojach swoich gości. Jeśli więc zastanawiamy się nad tym kolorem, warto po prostu zapytać o preferencje organizatorkę.

Strój na wesele damski zależy od charakteru uroczystości i upodobań noszącej. To może być klasyczna koktajlowa sukienka, ale panie coraz chętniej stawiają również na jednokolorowe garnitury czy eleganckie kombinezony.

Formalny fason możemy połączyć z niecodzienną faktura lub wzorem, a do nieco bardziej ekstrawaganckich form nowoczesnych stylizacji na wesele warto dobrać klasyczne dodatki – lakierowaną, dyskretną torebkę, pozłacaną biżuterię i stonowany makijaż.

Podobne zasady obowiązują w przypadku stylizacji na poprawiny – chociaż drugiego dnia możemy zdecydować się na odważniejsze kroje, szczególnie, że omijamy część uroczystości w urzędzie czy kościele.

Jak się ubrać na festiwal?

Ciepła część roku to również sezon na wszelkiego typu imprezy plenerowe, koncerty, wydarzenia sportowe czy rozmaite eventy. Strój na festiwal najlepiej skomponować tak, by szybko móc dostosować ubiór do zmiennej pogody.

Niezbędne jest zatem wyposażenie się w wygodne, amortyzowane buty, lekką kurtkę przeciwdeszczową, szorty, kolarki lub dzwony i t-shirt. W tym sezonie królują kroje charakterystyczne dla początków millenium – szerokie nogawki u spodni, topy odsłaniające brzuch, biżuteria z koralików i wszechobecne aplikacje z kolorowej plecionki.

Przygotuj się do letnich uroczystości z Wrocław Fashion Outlet

Szukasz jednocześnie komfortowych, niebanalnych i robiących wrażenie gotowych stylizacji na wesele lub stroju na festiwal? Odwiedź centrum handlowe Wrocław Fashion Outlet, gdzie czeka na Ciebie ponad 100 polskich i zagranicznych marek w doskonałych cenach, m.in. Pierre Cardin, W.Kruk, Only czy Marc O’ Polo. Sprawdź aktualne promocje (https://wroclawfashionoutlet.com/promocje) i ofertę na stronie centrum handlowego.