Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jaki topper na tort weselny wybrać?

Topper na tort weselny to od dobrych kilku lat bardzo modna ozdoba deserów i to przygotowywanych na różne okazje. Czy rzeczywiście w przypadku ślubu jest to dobre rozwiązanie? Co jest w modzie? Wybór zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych.

Jaki topper na tort weselny warto wybrać dla siebie?

Samo słowo topper wywodzi się od angielskiego wyrazu top, który oznacza górę, szczyt, wierzchołek. Z tego powodu ozdoby tego typu są ustawiane właśnie na szczytach tortów i deserów. Popularne są już od lat 50. ubiegłego wieku. Początkowo w formie dekoracji wykorzystywano kwiaty i elementy wykonywane z mas jadalnych. Dzisiaj wybór topperów na tort na rynku jest o wiele większy. Sporo ciekawych propozycji znaleźć można w ofercie https://mf3d.com.pl/.

Jaki topper wybrać na tort weselny? Nie da się ukryć, że ślub i wesele to okazja szczególna i niepowtarzalna. Każda Para Młoda chce, aby był to dzień wyjątkowy. Dlatego warto zadbać również o odpowiedni topper na tort. Zawsze sprawdzają się oczywiście motywy serduszek czy obrączek. Można też zdecydować się na ozdobę symbolizującą parę zakochanych. Ciekawym rozwiązaniem są toppery z imionami czy inicjałami.

Toppery na tort weselny w wersji spersonalizowanej

Toppery na tort produkowane są z wielu różnych materiałów. W tym przypadku królują sklejka drewniana i pleksi. Jednak kluczowe znaczenie ma i tak personalizacja ozdoby. Topper należy dopasować do siebie, swojego charakteru i danej okoliczności. Torty weselne z powodzeniem ozdabiać można napisami, imionami czy po prostu sylwetkami narzeczonych. Jednak równie dobrze zdecydować się można na rozwiązaniem nieco bardziej humorystyczne. Pomysłów nie brakuje.

Efektowne i wyjątkowe ozdoby na tort weselny

Dla zdecydowanej większości par dzień ślubu i wesela to czas zakończenia intensywnej pracy. Gościom tego dnia zgodnie z tradycją podaje się tort weselny. W starożytności wierzono, że słodkości mają zapewnić związkowi płodność. Z tego powodu pierwszy kawałek ciasta kroją małżonkowie i nawzajem siebie karmią. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie mają ozdoby. Topper na tort weselny to nie tylko zwykła dekoracja, ale i świetny sposób na wyrażenie emocji. To niejako dopełnienie tego wyjątkowego dnia. Podobnie duże znaczenie ma dekoracja całej sali weselnej.

Gdzie zakupić topper na tort weselny?

Toppery na tort weselny to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wiele osób zastanawia się jednak, gdzie takie ozdoby można zakupić? Nie jest to na szczęście dużym problemem. Na ogół Pary Młode decydują się na zamówienie toppera w tej samej cukierni, która przygotowuje tort. Jednak równie dobrze można postawić na zakupy w sieci. W sklepach internetowych wybór topperów na tort weselny jest wręcz ogromny.

Co ciekawe, są osoby, które toppery przygotowują samodzielnie. Jak się za to zabrać? Kluczem do sukcesu jest odpowiedni pomysł. Trzeba też zainwestować w podstawowe akcesoria. Najlepiej sprawdzają się dekoracje wykonane z drewnianej sklejki bądź grubego papieru.

Toppery na tort weselny – co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Eksperci podkreślają, że najważniejsze dobranie toppera na tort odpowiednio do wielkości ciasta. W zasadzie ozdoba nie powinna wystawać poza jego górne krawędzie. Topper może być elementem dominującym lub jedynie dopełniającym. Sama nóżka nie powinna mieć więcej niż 10 centymetrów. Wówczas cała kompozycja jest zgrabna i doskonale wygląda także na zdjęciach.