Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Podziękowania dla gości na wiele okazji – poznaj najlepsze propozycje!

Zdania na ich temat są podzielone. Niektórzy uważają je za zbędny wydatek, inni z kolei nie wyobrażają sobie bez nich żadnej ważnej uroczystości. Podziękowania dla gości, bo o nich mowa, to coś, co warto zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeżeli szukasz pomysłów na wyjątkowe podarunki, które zaskoczą Twoich bliskich – z pewnością znajdziesz je w naszym dzisiejszym artykule.

Podziękowania dla gości – przy jakich okazjach mogą się przydać?

Nie wiesz, w jakich sytuacjach potrzebne Ci będą podziękowania dla gości? Możliwości jest naprawdę wiele! Najczęściej wręczane są gościom weselnym lub komunijnym, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby okazji tych było znacznie więcej. Urodziny, imieniny, chrzciny, baby shower czy wieczór panieński to doskonałe momenty, aby podziękować zaproszonym za przybycie. W końcu to właśnie dzięki nim cała impreza mogła się odbyć! Niezobowiązujący podarunek z pewnością będzie miłym ukłonem w stronę bliskich Ci osób, dzięki któremu poczują się docenione.

Podziękowania dla gości weselnych

Trudno znaleźć ważniejszą uroczystość w życiu dorosłej osoby, niż ślub i wesele. Mimo że jest to niewątpliwie święto młodej pary, warto pomyśleć także o bliskich, którzy Wam towarzyszą w tym szczególnym dniu. W końcu to właśnie z myślą o nich wybieracie menu, muzykę oraz wszelkie dodatkowe atrakcje. Bo przecież gdyby nie ich obecność, cała impreza nie miałaby miejsca. Warto zatem podziękować im w szczególny i niebanalny sposób.

Jedną z najpopularniejszych propozycji są migdały w lukrze. Te słodkości uchodzą niemal za słodycze weselne. Nic w tym dziwnego, gdyż nie tylko pięknie się prezentują, lecz także niosą pewną symbolikę wywodzącą się z Włoch. Według niej każdy z gości powinien otrzymać 5 sztuk tego słodkiego podarunku. Każdy migdał symbolizuje inną wartość: zdrowie, szczęście, długie życie, pomyślność i miłość. Taki zestaw słodkości zapakuj w ozdobne pudełko lub gotowy woreczek z organzy, dołącz do niego bilecik z kilkoma miłymi słowami i prezent już jest gotowy!

Szukasz bardziej oryginalnego pomysłu? W takim razie mini miodki to coś, co z pewnością skradnie Twoje serce. Dekoracyjny słoiczek po brzeg wypełniony słodyczą z wyjątkową etykietą może być strzałem w dziesiątkę! Jesteśmy pewni, że Wasi goście szybko zrobią z niego dobry użytek, dodając do deserów lub herbaty. Spośród ofert wielu firm proponujących różnorodne upominki dla gości, warto przyjrzeć się np. asortymentowi e-sklepu psdziekuje.pl. Znajdziesz tam szeroki wybór miodków weselnych, które idealnie sprawdzą się jako drobny prezent dla bliskich.

Jakie podziękowania na komunię wybrać?

Kolejną ważną uroczystością, która wymaga wyjątkowej oprawy, jest dzień Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka. Okoliczność ta jest doskonałą okazją do tego, aby spotkać się z długo niewidzianymi krewnymi. Warto zatem docenić ich trud i podziękować za przybycie w tym szczególnym dniu. Podobnie jak w przypadku podziękowań weselnych, tak i te komunijne wcale nie muszą być drogie. Wystarczy drobny upominek, aby wywołać uśmiech na twarzy Waszych gości.

Jednym z pomysłów na wyjątkowe podziękowania dla gości komunijnych jest figurka aniołka. W końcu Twoje dziecko ubrane w białą albę do złudzenia go przypomina, dlaczego więc nie podarować bliskim czegoś, co utrwali te wspomnienia? Możesz zdecydować się na zakup gotowych figurek wykonanych z gipsu lub spróbować je wykonać wraz z dzieckiem. Jesteśmy pewni, że taki podarunek skradnie serce Waszych bliskich.