Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Obrączki ślubne – jakie są obecnie modne? Odpowiadamy!

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. I choć organizacja całej uroczystości jest niezwykle wymagająca, to podczas przygotowań wielu osobom towarzyszą pozytywne emocje. Przyszła para młoda musi wybrać datę, salę, zrobić listę gości, a także wybrać model obrączek. W końcu to one są symbolem miłości i będą towarzyszyć nowożeńcom przez całe ich wspólne życie. Zastanawiasz się jakie obrączki ślubne cieszą się największą popularnością? Odpowiadamy!

Obrączki ślubne – co warto wiedzieć?

Wybór obrączek to jedna z najważniejszych i pierwszych wspólnych decyzji, jaką muszą podjąć przyszli nowożeńcy. I choć na rynku dostępne są różnorodne modele, to ilość propozycji wcale nie ułatwia zadania. Z reguły różnią się one grubością, wykończeniem, a nawet wykorzystanym do produkcji metalem szlachetnym. W pierwszej kolejności warto rozeznać się wśród zupełnie odmiennych od siebie modeli, aby sprecyzować swoje oczekiwania względem tej wyjątkowej biżuterii. Ponadto istotnym elementem są różnorodne ozdoby – cyrkonie lub diamenty, które z reguły pojawiają się na damskiej obrączce. Jak widać, wybór nie należy do najłatwiejszych, choć wiele osób twierdzi, że to jeden z najprzyjemniejszych etapów przygotowań do tej ważnej uroczystości.

Klasyczne obrączki ślubne – czy są jeszcze modne?

Z roku na rok pojawiają się coraz bardziej innowacyjne propozycje. I choć mogłoby się wydawać, że klasyczne modele przestały cieszyć się popularnością, to w rzeczywistości wcale tak nie jest. Wiele par decyduje się na piękne złote i półokrągłe modele, które urzekają eleganckim wyglądem. Ponadto niezwykle estetycznie prezentują się zarówno na dłoni damskiej, jak i męskiej. Warto również wspomnieć, że obecnie wiele kobiet nosi pierścionek zaręczynowy razem z obrączką. Klasyczny model doskonale prezentuje się w połączeniu z różnego rodzaju kamieniami, tworząc razem spójną całość. Wiele par decyduje się na złote obrączki delikatnie zdobione cyrkoniami bądź diamentami. Tego typu biżuteria efektownie wygląda szczególnie na palcach panny młodej.

Obrączki ślubne – nowoczesne rozwiązania

Obecnie niezwykłą popularnością cieszą się także obrączki z mieszanego złota. Zazwyczaj jest to zestawienie złota białego i żółtego. Wiele par decyduje się również na różnorodne, ozdobne faktury obrączek, które nadają całości charakteru. Co więcej, na rynku spotkać można modele wykonane jedynie z białego złota, które wyróżniają się na tle klasycznych modeli. Jest to idealna propozycja dla osób, które zdecydowanie lepiej czują się w takiej biżuterii i nie przepadają za standardowym złotem. Jak widać, istnieje wiele możliwości. Podczas wyboru należy jednak kierować się własnymi upodobaniami. Gdy uda się Wam trafić na ten wyjątkowy model, Wasze serca z pewnością zabiją szybciej. Jeśli jednak nadal nie znaleźliście obrączek, które spełniają Wasze oczekiwania, warto odwiedzić sklep internetowy https://drjubiler.pl/. W ofercie jest dostępnych wiele ciekawych propozycji, które z pewnością przypadną Wam do gustu!