Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Podziękowania dla świadków – 3 pomysły

Podziękowania dla świadków wpisały się na stałe w trend współczesnych wesel. Każda para młoda chce w jakiś sposób wynagrodzić tym szczególnym osobom ich wkład i trud w przygotowanie całej ceremonii weselnej. Jakie trzy pomysły na taki podarunek warto rozważyć? Podpowiadamy.

1. Dzbanek na herbatę

Interesującym pomysłem może być mały, ozdobny czajnik lub dzbanek do herbaty. Jest to uniwersalny prezent, który zawsze znajdzie miejsce w każdym domu. Wybierając konkretny model dzbanka warto zdecydować się na własny grawer. Mogą to być imiona pary młodej lub wyjątkowa, oryginalna sentencja, która będzie im przypominać o tym szczególnym dniu.

Oczywiście jakość ma diametralne znaczenie, dlatego warto wybrać model dzbanka, który nie dość, że prezentuje się wyjątkowo na stole, to jeszcze jest idealnie wyprofilowany. Warto zwrócić uwagę w takim przypadku przede wszystkim na kształt dzióbka i jego średnicę. Ważna jest także estetycznie wyglądająca pokrywka, która nie będzie zsuwać się z naczynia w trakcie nalewania herbaty.

2. Cukiernica i mlecznik

Jeśli chodzi o podziękowania dla świadków to cukiernica może okazać się wyjątkowym i zarazem symbolicznym prezentem, który stanie się niezwykle użyteczny. Praktycznie każdy z nas korzysta z cukru – czy to do słodzenia herbaty, czy przygotowywania niektórych potraw. Dlatego cukiernica oprócz funkcji praktycznej będzie także stanowić idealny dodatek estetyczny do pozostałego wyposażenia kuchennego, zarówno w klasycznym, jak i stylowo nowoczesnym pomieszczeniu.

Jeśli zależy nam na jak najlepszym efekcie warto zakupić ją w dedykowanym zestawie z mlecznikiem, czyli małym dzbankiem do eleganckiego serwowania zarówno spienionego, jak i chłodnego mleka. Ten prezent sprawdzi się zwłaszcza dla świadków, którzy uwielbiają dobrej jakości kawę o poranku. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary będzie idealny do serwowania mleka dla maksymalnie dwóch osób. Mlecznik to niewielkie naczynie które docenią zwłaszcza osoby przywiązujące dużą wagę do rytuału codziennego picia kawy.

3. Zestaw kubków

Zestaw kubków to bardzo uniwersalny prezent, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku jeśli nie znamy konkretnych gustów naszych świadków. Z takiego podarunku nie sposób się nie ucieszyć. Specjalny grawer z napisem „idealna druhna” lub zabawny tekst „świadek koronny” ucieszy nawet największych ponuraków. Osoby obdarowane będą z pewnością z wielką dumą prezentować takie prezenty na półce w kuchni i równie często z nich korzystać podczas codziennego picia kawy lub herbaty.