Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Drinkbar na wesele – zalety, rodzaje trunków, ceny. Czy warto?

Aby zapewnić gościom doskonałą zabawę podczas przyjęcia weselnego, pary coraz częściej decydują się na zamówienie dodatkowych usług. Wśród nich prym wiedzie drinkbar na wesele. Zobacz, na czym dokładnie polega taka usługa, jakie są jej najważniejsze rodzaje i z jakimi kosztami jest ona związana.

Na czym polega wynajem drinkbaru na wesele?

Usługa jak drinkbar na wesele polega na wynajęciu mobilnego baru wraz z obsługą barmana, który przygotowuje dla gości drinki.

Drinkbar może być w takim przypadku ustawiony w praktycznie każdym miejscu, dlatego sprawdzi się on bardzo dobrze również w salach weselnych, które nie mają własnego baru, a także podczas przyjęć odbywających się w plenerze.

Bar może być wtedy obsługiwany przez jednego albo przez dwóch barmanów, którzy na życzenie przygotowują drinki dla gości przyjęcia. Drinki mogą być zróżnicowane, alkoholowe i bez alkoholu, dlatego z takiej atrakcji może skorzystać każdy uczestnik imprezy.

W ramach usługi jak drinkbar na wesele – https://mobilni-barmani.pl/barman-na-wesele-cena/ zamawia się również niezbędne alkohole, dlatego też nie trzeba martwić się o ich zakup we własnym zakresie, co również jest wygodnym i często tańszym rozwiązaniem.

Dodatkowo warto wskazać, że drinkbar na wesele może być też atrakcją dzięki efektownym pokazom barmańskim, które polegają na efektownym przygotowywaniu drinków z użyciem różnego rodzaju sztuczek.

Jakie rodzaje alkoholi serwowane są przez drinkbar?

Wszystko zależy już od konkretnych uzgodnień pomiędzy klientem a zleceniobiorcą, czyli firmą dostarczająca drinkbar na wesele. Można zatem wybrać konkretne typy drinków czy alkoholi, a także określić ich liczbę na gościa.

Bardzo często przygotowywane są wtedy popularne drinki, a także shoty, dlatego też można przebierać w różnych recepturach, by każdy z gości mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego.

Jakie zalety ma drinkbar na wesele?

Usługa tego typu jest przede wszystkim kapitalną atrakcją podczas wydarzenia, a przy tym pozwala ona na uzyskanie większego komfortu dla organizatorów.

Wobec tego goście mogą wtedy cieszyć się z wysokiej jakości drinków szykowanych przez profesjonalnych barmanów, natomiast para może uzyskać fachową obsługę i nie musi wtedy samodzielnie zajmować się dobieraniem i kupowaniem alkoholi.

Ile kosztuje mobilny drinkbar na wesele?

Ceny za drinkbar na wesele są ustalane indywidualnie albo można zdecydować się w tym przypadku na jeden z gotowych pakietów usług.

Zwykle wydatek plasuje się na poziomie od około 1 tysiąca złotych do 2,5 tysięcy złotych. Koszty będą zależne głównie od rodzaju wybranych alkoholi, liczby drinków na gościa, czasu obsługi oraz od liczby barmanów.