Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie napoje wybrać na wesele?

Organizacja ślubu wymaga od przyszłej młodej pary podjęcia wielu trudnych decyzji. Ten wyjątkowy dzień powinien być dobrze zapamiętany zarówno przez państwa młodych, jak i gości weselnych. Na zadowolenie rodziny czy przyjaciół wpływa między innymi odpowiednio dobrana muzyka do tańca oraz serwowane jedzenie i napoje. W przypadku dwóch pierwszych dobrze jest się zdać na profesjonalistów i zdecydować na zespół muzyczny oraz catering. Zakup odpowiednich napojów na wesele nie jest jednak tak trudny, jak się wydaje. Można samemu wybrać pyszne trunki, które zadowolą wszystkich zainteresowanych. Jakie napoje na weselu sprawdzą się najlepiej? Spieszymy z odpowiedzią.

Ile napojów na wesele?

Ślub to dość duży koszt, zwłaszcza jeżeli jest wzorowany na najpiękniejsze kadry z romantycznych filmów. Jednak niezależnie od tego czy marzy się o weselu jak z bajki, czy stawia na małą, skromną uroczystość, warto jak najlepiej przemyśleć wszystkie wydatki. Napoje na weselu mają zaspokoić pragnienie wszystkich gości weselnych, jednak nie powinny wiązać się z dodatkowymi kosztami. Odpowiednią liczbę napojów, należy dostosować do:

  • liczebności gości weselnych i ich wieku,
  • czasu trwania wesela,
  • mnogości serwowanych potraw.

Upodobania gości weselnych

Zadowolenie osób zaproszonych na wesele z potraw i napojów, z pewnością wpłynie na przebieg całej imprezy. Przełoży się to również na nastrój pary młodej, dlatego już na samym początku warto jak najbardziej zachwycić gości. Wybierając napoje, należy uwzględnić ich preferencje smakowe. Wśród rodziny czy przyjaciół z pewnością znajdą się zarówno miłośnicy słodkich, gorzkich, jak i kwaśnych smaków. Nie należy zapominać także o najmłodszych. Aby trafić w gust wszystkich gości weselnych, dobrze jest zapewnić kilka wariantów smakowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Kolekcja smaków On Lemon to zestaw kilkunastu butelek, w których znajdują się klasyki, takie jak lemoniada limonkowa i agrestowa oraz bardziej wyszukane trunki np. Rooibata czy Yerbata z granatem. Goście na pewno znajdą swój ulubiony smak i docenią starania pary młodej.

Orzeźwiający łyk i do tańca

Weselne tańce i niekończące się zabawy to nie tylko świetna rozrywka, ale także niemały wysiłek fizyczny. W przerwach od parkietu dobrze jest ugasić swoje pragnienie i dostarczyć energii na kolejne pląsy. Największe orzeźwienie zapewniają owocowe lemoniady, schłodzone w przeznaczonych do tego wiaderkach z lodem. Można także pokusić się o nieco bardziej pobudzające napoje i wybrać te, które w składzie zawierają kofeinę. Yerbata lub Matchbata sprawdzą się tutaj wyjątkowo efektywnie! Goście odpoczną po wcześniejszych potańcówkach i nabiorą siły na kolejne.

Jeden napój wiele zastosowań

Świetnym rozwiązaniem na zaoszczędzenie pieniędzy podczas kupowania napojów na wesele jest wybranie takich, które posiadają więcej niż jedno zastosowanie. Soki i lemoniady owocowe są doskonałą przekąską bezalkoholową, a także wyśmienitą bazą do drinków i koktajli. Podstawę napojów alkoholowych może tworzyć także tonik.

  • Drink Gin & Tonic – będzie królował na weselnym stole, zachwycając kubki smakowe wszystkich gości weselnych. Do jego przygotowania wystarczą jedynie gin, tonic i lód.
  • Campari Tonic – pomarańczowy alkohol Campari w połączeniu z tonikiem i lodem, tworzy przepyszny słodko-gorzki drink.

Stosując napoje jako bazę alkoholową, nie trzeba kupować dodatkowych składników, generujących dodatkowe koszty weselne lub gotowych trunków, posiadających bardzo wysokie ceny.

Pomysłowa dekoracja

Nie ma się co oszukiwać, że podczas przyjęcia weselnego duże znaczenie mają również dekoracje. Należy o tym pamiętać również podczas wybierania napojów. Niektóre etykietki nie wyglądają zbyt estetycznie. Warto wybierać takie marki, które nie tylko tworzą pyszne receptury smakowe, ale przywiązują wagę do wyglądu swoich opakowań. Szklane butelki, ozdobione minimalistycznymi etykietami On Lemon, stworzą piękną ozdobę i zagwarantują orzeźwienie podczas całonocnej imprezy. Można położyć je na ozdobionej kwiatami, drewnianej drabinie lub umieścić w metalowych wiaderkach z suchym lodem. Taki barek z napojami z pewnością zrobi niemałe wrażenie na gościach i będzie świetnie wyglądać na zdjęciach.

Odpowiednio dobrane napoje na weselu to zadbanie o swoich gości, świetna baza pod drinki oraz piękna dekoracja. Warto zwrócić uwagę na ich skład oraz zewnętrzny design.