Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Zimne ognie – które wybrać?

Zimne ognie to uniwersalna atrakcja, która doskonale sprawdzi się podczas zabawy weselnej, urodzinowej oraz sylwestrowej. Uświetni zarówno celebrowanie najważniejszych momentów w życiu, jak również hucznych zabaw z przyjaciółmi. Dostępne są różne ich długości, odpowiadające pożądanemu czasowi trwania magicznego iskrzenia.

Właściwości zimnych ogni

Zalety sztucznych ogni można wymieniać w nieskończoność. Posiadają one wyjątkowe walory estetyczne, które uatrakcyjnią wyjście młodej pary z kościoła, wejście nowożeńców na salę weselną, uroczysty szpaler i mogą posłużyć jako oryginalna dekoracja na tort. Ponadto, doskonale sprawdzą się w trakcie odliczania do Nowego Roku czy gromkiego śpiewania „sto lat” solenizantowi. Użytkowanie zimnych ogni jest całkowicie bezpieczne, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Stosuje się je zarówno w pomieszczeniu, na sali bankietowej, jak również w plenerze. Iskrzenie nie powoduje zagrożenia poparzeniem, dlatego zimne ognie można śmiało trzymać w dłoni, ciesząc oko wspaniałym migotaniem iskierek.

Ważną ich cechą jest także różna długość, która wpływa na czas trwania efektu, zależnie od przeznaczenia. Może on wynosić 20 sekund lub nawet 3 minuty. Najdłuższe zimne ognie doskonale się sprawdzą podczas pierwszego tańca, a krótsze są idealną dekoracją tortu. Każdy więc może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Spektakularne widowisko i niezapomniane wspomnienia gwarantowane. Należy także wspomnieć o przystępnej ich cenie, która jest zwykle dużo niższa niż w przypadku bardziej zaawansowanych produktów pirotechnicznych.

Jakie zimne ognie wybrać?

Wybór odpowiednich zimnych ogni zależy od ich przeznaczenia. Jeśli chcemy utworzyć niezwykły szpaler nad wychodzącą z kościoła młodą parą lub uatrakcyjnić ich pierwszy taniec, potrzebujmy dłuższego iskrzenia. Natomiast w przypadku użycia zimnych ogni wyłącznie w charakterze dekoracji na torcie weselnym, efekt nie musi być aż tak długi.

Wyróżnia się więc iskrzenie trwające:

  • Około 25 sekund przy długości zimnych ogni wynoszącej 16 cm,
  • około 30 sekund przy długości zimnych ogni wynoszącej 17 cm,
  • około 60 sekund przy długości zimnych ogni wynoszącej24 cm,
  • około 90 sekund przy długości zimnych ogni wynoszącej40 cm,
  • około 3 minuty przy długości zimnych ogni wynoszącej70 cm,
  • około 4 minuty przy długości zimnych ogni wynoszącej 90 cm.

Możemy również wybrać określoną liczbę sztuk w opakowaniu czy w całym zestawie, a także jednego z wielu sprawdzonych, interesujących nas producentów. Dostępne pakiety znajdują się też w różnych, przystępnych przedziałach cenowych. Zakup ten nie jest tak kosztowny, jak zamówienie profesjonalnego pokazu fajerwerków, a prezentuje się równie widowiskowo, dostarczając niezapomnianych wrażeń świeżo upieczonym małżonkom i wszystkim gościom weselnym. Uwiecznienie wyjątkowych momentów na przepięknych fotografiach z zimnymi ogniami w roli głównej, stanowi niezwykłą i wzruszającą pamiątkę na długi czas. Warto więc rozważyć ich zakup podczas organizowania różnego rodzaju uroczystości.