Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy gościom weselnym trzeba zapewnić nocleg?

Wesele jest przede wszystkim wydarzeniem dla Was. Macie czuć się dobrze, fantastycznie się bawić, a w kolejnych latach z przyjemnością wracać pamięcią do tego wyjątkowego dnia. Na Wasze zadowolenie na pewno wpłynie jednak również to jak będą czuć i bawić się Wasi goście. Warto zadbać, żeby wesele było zorganizowane w taki sposób, aby wszyscy czerpali z niego radość. Jednym z takich czynników organizacyjnych są noclegi dla gości weselnych.

Jest to temat, który jest szczególnie ważny gdy część naszych gości przyjedzie z daleka. W takim przypadku sytuacja jest dosyć prosta – trudno, żeby ktoś zaraz po weselu wracał kilkaset kilometrów do swojego domu. Dla gościa byłoby to bardzo męczące, a z samym zapewnieniem transportu również byłby spory problem. Dla takich gości najłatwiej zorganizować po prostu miejsca noclegowe. Najlepiej na terenie samej sali weselnej lub w jej pobliżu. Noclegi na terenie sali ułatwią Wam organizację transportu gości. Takim gościom po prostu nie będzie potrzebny transport do hotelu czy innego miejsca noclegowego.

W przypadku dwudniowych wesel również można się zastanowić nad tym czy noclegi dla gości – na terenie sali lub w jej pobliżu – nie byłyby dobrym pomysłem. Szczególnie w sytuacji gdy sala weselna jest dosyć daleko w stosunku do miejsca zamieszkania większości gości.

Pokoje noclegowe mogą się też przydać w innych sytuacjach. Taki pokój na terenie sali może bardzo pomóc rodzinie z małym dzieckiem. Rodzice będą mieli miejsce, do którego można na chwilę pójść aby się wyciszyć, a później usypiać dziecko. Pokój jest często dobrym rozwiązaniem dla starszych lub mocno schorowanych osób. Mają one wtedy swoje miejsce, do którego mogą w każdej chwili się udać, aby chwilę odpocząć. Nie będą też musiały czekać na transport do swojego domu, kiedy będą chciały już się pożegnać i zwyczajnie pójść spać.

Jeśli myślicie o tym, że noclegi dla gości weselnych będą Wam potrzebne, to weźcie to koniecznie pod uwagę w momencie wyboru sali. W takim przypadku sala, która oferuje noclegi na swoim terenie będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

Tekst opracowany przy współpracy z Restauracją Leśniczówka – Dworek Weselny z Wodzisławia Śląskiego.