Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Pomysł na prezent ślubny – generator pary

Wybierasz się na ślub i szukasz odpowiedniego prezentu? Chcesz się wpisać w potrzeby nowożeńców ale jednocześnie wyróżnić się z tłumu? Mamy pomysł na nowoczesny ale i praktyczny prezent na nową drogę życia, to generator pary. Czym jest i dlaczego to idealne rozwiązanie? Zapraszamy czytać dalej nasz poradnik.

Czym jest stacja pary?

Wejście na nową drogę życia często kojarzy się z bezgraniczną miłością i słodkością życia. Z drugiej strony nie wolno zapominać o tym, że po zamieszkaniu razem domowe obowiązki wcale nie znikną. Nadal trzeba chodzić do pracy, odkurzać podłogi, robić pranie… i prasować. Generator pary potrafi znacznie ułatwić i uprzyjemnić prasowanie. Na rynku jest mnóstwo propozycji różnych producentów – możemy znaleźć generator pary Tefal, Philips, Braun, i wiele innych marek. Każdy z nich działa generując znaczne ilości pary pod wysokim ciśnieniem. Takie powiązanie pozwala mocno zwilżyć tkaninę, każde jej włókno, a pod wpływem ciepła stopy całkowicie ją rozprasować. Czym to skutkuje? Przede wszystkim prasuje się znacznie szybciej, bo nie trzeba kilka razy przesuwać stopą generatora w tym samym miejscu tkaniny aby ją nawilżyć i rozprasować. Co więcej, para wnikając głęboko w strukturę dociera do każdego włókna, a więc efekt jest lepszy i znowu szybszy, ponieważ nie musisz już prasować z obu stron. Przekonana?

Co jeszcze daje stacja pary?

Jeżeli z czasem w małżeństwie pojawią się dzieci, trzeba będzie zadbać o higienę ich ubranek. Nowoczesne pralki mają programy dedykowane do ubranek dziecięcych, ale bakterie na nich mogą pojawić się również po praniu. Tutaj z pomocą przychodzi ponownie generator pary. Wysoka temperatura pary zabija do 99,99% bakterii, utrzymując higienę ubrań Twoich i Twojego dziecka na wysokim poziomie. Jeżeli przez pewien czas śpioszki będą leżały w szafie lub mimo że nieużywane przejdą różnymi zapachami po wyjeździe na wakacje, to możesz je ponownie przeprasować używając generatora pary. Moc pary usunie bakterie ale i zapachy. Dzięki temu znowu zaoszczędzisz czas, ponieważ nie będziesz musiała ponownie nastawiać prania a potem go suszyć.

A gdy dziecko podrośnie i będziesz chciała ubrać córkę w piękną sukienkę lub syna w mini garniturek, to możesz użyć generator do prasowania w pionie, aby idealnie wyprasować różne falbanki, plisy i zakładki. Ubrania dzieci jak i Twoje sukienki oraz garnitury Twojego męża będą wyglądały rewelacyjnie, jak tuż po przyniesieniu z pralni chemicznej! Stopa generatora nie wyświeca ani nie powoduje błyszczenia się nawet delikatnych materiałów jak satyny wysokiej jakości bawełny.

Pomysłów na prezent jest cała masa, ale tylko niektóre z nich mogą prawdziwie służyć na lata. Zaskakująco pozytywne działanie generatora pary może sprawić, że para młoda będzie wspominać Twoją niespodziankę dla nich jeszcze przez długi czas po ślubie. A to będzie bardzo miłe i wzbudzi Twoje zadowolenie z zakupu, prawda?