Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wieczór panieński – jakie dekoracje na imprezę

Huczne przyjęcie w gronie najbliższych przyjaciół jest ostatnią celebracją przyjemności przed ślubem. Z czym kojarzy ci się wieczór panieński? Z dobrą zabawą w doborowym towarzystwie.

Nieodłącznym elementem każdej udanej imprezy są dekoracje. Tego dnia nie może zabraknąć również balonów! Sklepy oferuje szeroki wybór: zestawów, dekoracji imprezowych, gadżetów oraz interesujących dodatków na ten szczególny dzień.

Dekoracje na wieczór panieński

Podczas świętowania wieczoru panieńskiego, każda panna młoda pragnie się wyróżniać z tłumu innych dziewczyn. Aby było to w ogóle możliwe, nie wolno zapomnieć o perfekcyjnych dodatkach i gadżetach, które już z daleka będą informować ludzi o tym niezapomnianym i jednym takim dniu w życiu przyszłej mężatki.

Organizując przyjęcie, warto postawić na konkretny motyw przewodni, który fantastycznie uzupełnią dekoracje na wieczór panieński! Znajdziesz dużo zróżnicowanych zestawów w kolorach: pastelowych, intensywnych oraz metalicznych.

Poza standardowymi balonami, które zawsze sprawdzą się zawieszone u sufitu lub przy oknach, możesz wybrać także wzory mniej standardowe: piękne i subtelne balony serca i balony gwiazdki, imprezowe balony foliowe w kształcie szampana i kieliszka o wielkości około stu centymetrów oraz zabawny balon penis, poza tym cudownie mieniące się w świetle balony wypełnione konfetti, balony z napisami „Bride To Be” czy „Gorączka Panieńskiej Nocy”, balony z nadrukami stonowanymi i śmiesznymi (w zależności od preferencji), a także niesamowity napis foliowy „Bride To Be”, który podkreśli rangę, charakter i klimat imprezy, a dodatkowo, po umocowaniu do siedziska panny młodej, będzie się prezentować niesamowicie.

Całość dodatkowo wyeksponują dodatki ozdobne takie jak: baner „Wieczór Panieński”, którego długość może sięgać nawet do dwóch metrów, idealnie pasująca do balonów z konfetti kurtyna dekoracyjna, szarfy „Bride To Be” – nieodłączny element przybrania każdej przyszłej panny młodej, czy pompony bibułowe.

W tym ważnym dniu, nie można zapomnieć także o przyozdobieniu stołów i samych drinków. Zadbaj o odpowiednie komplety talerzy, kubeczków i kieliszków, ale także o serwetki, np.

„Bride To Be”, tematycznie i kolorystycznie pasujące do innych dekoracji oraz o słomki, które będą wyglądać naprawdę świetnie na szalonych zdjęciach pamiątkowych.