Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wybieramy wymarzoną papeterię ślubną

Przygotowania do ślubu idą pełną parą? Macie już wybrany termin ślubu, zarezerwowaną salę weselną, a przed Wami kolejne zadania z listy rzeczy do ogarnięcia. Na pierwszy ogień idzie… papeteria ślubna, czyli zaproszenia, zawieszki, winietki i inne papierowe dekoracje. Jak dokonać najlepszego wyboru? Wystarczy odpowiedzieć sobie na 3 proste pytania.

1. Jaki będzie motyw przewodni wesela?

Warto mieć świadomość, że to właśnie dekoracje, na jakie się zdecydujecie, w dużej mierze określają charakter całej imprezy. Jeżeli macie w głowie jasno określoną wizję Waszego wielkiego dnia, papeteria ślubna powinna pasować do wybranego przez Was stylu: klasycznej elegancji, boho, a może glamour.

Możecie też wybrać delikatny motyw przewodni imprezy, czyli jakiś charakterystyczny element, który przewijać się będzie w dekoracjach, w tym m.in. na papeterii ślubnej. Przykład? Najlepiej, aby motywem przewodnim był jakiś ważny dla Was element. Wtedy całość będzie indywidualnie dopasowana i odda w pewien sposób Wasz charakter lub historię. Może to być np. ulubiony kolor lub ważny dla Was symbol.

2. Które akcesoria ślubne będą Wam potrzebne?

Zaproszenia ślubne czy winietki to bezdyskusyjny ślubny must have. Ale czy na tym kończą się opcje papeterii? Absolutnie nie! Istnieje wiele innych akcesoriów, które możecie wykorzystać na sali weselnej, aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę na Waszym przyjęciu. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach i to one budują niepowtarzalny klimat!

Przykłady? Mowa chociażby o linkach ze zdjęciami lub menu. Możecie też postawić na zawieszki weselne, które pozwolą Ci dopieścić przyjęcie i będą stanowić przysłowiową wisienkę na torcie. Z powodzeniem wykorzystasz je na butelkach lub upominkach dla gości. Będzie to dla nich wspaniałą pamiątką na lata, która może wywołać uśmiech na twarzy na długo po weselnej imprezie. Taka zawieszka może mieć dowolny format i przede wszystkim… indywidualne hasło lub dedykację. Dzięki temu każdy gość poczuje się wyjątkowo i nawet po latach będzie z uśmiechem na ustach wspominał Wasze wesele zerkając na buteleczkę nalewki, na której będzie taka zawieszka.

Aby nic Was nie ominęło, przygotowaliśmy listę akcesoriów ślubnych. Sprawdźcie naszą ofertę uwielbianą przez Młode Pary. W zależności od tego, czy macie wybrany motyw przewodni, czy też nie, możecie zdecydować się na spersonalizowane akcesoria lub gotowe pakiety ślubne.

3. Jaką fakturę i rodzaj papieru preferujecie?

Jeśli kupujecie papeterię ślubną przez internet, musicie liczyć się z tym, że zdjęcia nie zawsze dobrze oddają rzeczywistość. Coś, co zachwyci was na obrazku, może zupełnie rozczarować na żywo.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ oglądając zdjęcia, nie poczujecie pod palcami faktury papieru czy jego grubości. Ne będziecie też w stanie ocenić i wybrać zdobień tak samo, jak miałoby to miejsce na żywo.

Dlatego właśnie zachęcamy wszystkie Młode Pary do tego, aby zamiast wirtualnej wycieczki, odbyć też tę osobistą. Spotkanie w drukarni to najlepszy sposób na porównanie różnych rodzajów papierów i świadomy wybór tego najlepszego. W ten sposób nic Was nie zaskoczy! A chyba nikt nie chce przykrych niespodzianek przed ślubem? 🙂

W punktach Druk24h czekają gotowi do pomocy doradcy, dlatego zawsze zachęcamy Młode Pary do odwiedzenia nas osobiście. Możecie nas też spotkać na najbliższych targach ślubnych w Warszawie 2 i 3 października. Serdecznie zapraszamy! Będziecie tam z nami?