Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Konsultantki ślubne z Czary Marry zdradzają 5 faktów o współpracy z wedding plannerem o których nie miałaś pojęcia.

Wedding planner to osoba, która pomaga Młodej Parze od początku organizacji ślubu i wesela, jest pośrednikiem między narzeczonymi a wszystkimi wykonawcami. W codziennej pracy łączy w sobie rolę dobrego organizatora, doradcy, koordynatora, negocjatora oraz projektanta.

Zawód wedding plannera zyskuje na coraz większej popularności. Kiedy parę lat temu zakładałyśmy Agencję ślubną Czary Marry, nieustannie tłumaczyłyśmy na czym polega nasza praca i co tak właściwie w niej robimy. Teraz już bardzo rzadko jesteśmy pytane o nasze obowiązki, ale zdarza nam się tłumaczyć,  że nasza praca jest bardzo potrzebna.

Nie chcemy pisać dzisiaj o oczywistych plusach pracy z wedding plannerem, jak oszczędność czasu czy gwarancja współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami. W tym artykule chciałybyśmy pokazać Wam mniej oczywiste, ale równie ważne profity zatrudnienia profesjonalisty.

ŚWIADOMA ORGANIZACJA

Celem wedding plannera  jest uświadamianie. Ważne jest, aby każda Para była świadoma podejmowanych przez siebie ślubnych decyzji, dlatego podczas każdego punktu przygotowań przede wszystkim powinniście rozmawiać ze swoim wedding plannerem. Powinien pokazać Wam plusy i minusy danego rozwiązania, wytłumaczyć zależności pomiędzy podjętymi już decyzjami, a tym co przed Wami. Dobry wedding planner chce, abyście byli w 100% przygotowani do tego jak będzie wyglądał i przebiegał TEN dzień. Przy nim nie spotkacie się z zaskoczeniem, że w Waszych głowach coś wyglądało inaczej niż w rzeczywistości.

DOBRA ZABAWA

Wiele razy słyszałyśmy, że proces organizacji wesela był stresujący, pełen obaw i ciągłego zastanawiania się, czy podjęte decyzje były słuszne. Celem konsultanta ślubnego  jest przeprowadzić Was przez ślubne przygotowania, tak aby były one dla Was przyjemne, bezstresowe, a przede wszystkim dostarczały Wam dobrej zabawy i powodowały, że nie będziecie mogli doczekać się dnia ślubu i wesela. Wedding planner obciąży Was ze wszystkich stresujących sytuacji, biorąc na siebie formalności, ciężkie rozmowy oraz wspierając Was w podejmowaniu decyzji.

KREATYWNE WSPARCIE

Dzisiejsze czasy dają nam nieograniczone możliwości wyborów. Dostęp do produktów i usługi jest ogromny. Nie obeszło to ślubów i wesel, łatwo zgubić się w gąszczu możliwości. Podczas swojej pracy konsultant ślubny przygotuje dla Was spójną wizję dnia ślubu i wesela. Nic nie może być przypadkowe. Każdy element ma do siebie pasować, ale też przede wszystkim odpowiadać Waszej estetyce i Waszym gustom. Współpracując ze specjalista macie pewność, że wszystko będzie przemyślane i nie będzie miejsca na przypadkowe elementy.

PLAN DZIAŁANIA

Bardzo często widzimy, że pod wpływem emocji Para Młoda planuje swój ślub bez planu i kompletnie nie po kolei. W wyniku tego zdarza się, że Panna Młoda ma już sukienkę i prezenty dla gości, ale fotograf na ślub ciągle nie załatwiony. Dzięki  doświadczeniu wedding plannera dowiecie się co jest priorytetem w organizacji, a które usługi mogą poczekać. Wiemy, że działanie po kolei przynosi najlepsze efekty.

EFEKT WOW

Dzień ślubu i wesela ma być niepowtarzalny. Konsultant ślubny z wieloletnim stażem, wie co zrobić, aby jedzenie było pyszne, goście czuli się zrelaksowani, a DJ grał do białego rana. Wie też jak zaplanować dekorację, aby były inne, spójne, przyciągały oko, a przede wszystkim powodowały, że wy i goście nie będziecie mogli oderwać od nich wzroku.

Dzięki współpracy ze specjalistą możecie być pewni, że nikt dotychczas, jak i długo po Was nie będzie miał podobnej uroczystości. Wasz ślub i wesele naprawdę będą wyjątkowe.

W naszym odczuciu te 5 argumentów jest bardzo ważne dla komfortu Młodej Pary oraz realizacji spójnej i dobrej wizji dnia ślubu i wesela. Czy zgadzacie się z plusami, które Wam przedstawiliśmy? Jesteśmy bardzo ciekawe Waszej opinii?