Oprócz stylu w jakim odbędzie się ślub i wesele zazwyczaj decydujecie się także na wybór koloru przewodniego.

Taki ruch pozwala na stworzenie cudownie indywidualnego klimatu na Waszym weselu.

Możecie wybrać swoje ukochane kolory, łączyć je na milion sposobów, przemycać kolory na dekoracjach a nawet na torcie czy innych weselnych łakociach. Oj tak, kolor (lub kolory) przewodni dają pole manewru, pozwalają dać upust kreatywności,a niekiedy spełnić dziecięce marzenia
Poza tym wybranie koloru przewodniego wesela ułatwi Wam wiele spraw.

Mając określony kolor lub kolory, to na nich opieracie kwestie dekoracji, kwiatów, dodatków itd. Nie będziecie kupować tego co akurat wpadnie Wam w ręce lub się spodoba, a co kompletnie nie będzie spójne z konceptem Waszego wesela, tylko od razu będziecie mieć jasny cel.
Wybór jednego lub kilku kolorów, które mają przewijać się we wszystkich elementach dekoracji nie dla wszystkich okaże się super proste. Pamiętajmy, że połączyć ze sobą kolory, tak by całość była gustowna, pomysłowa i nieprzaśna, to nie jest wcale takie proste .
Dlatego dziś chciałabym Was może troszkę zainspirować, może troszkę Wam podpowiedzieć.

Przedstawię tutaj inspiracje na bezpieczne połączenie 3 kolorów Także śmiało możesz odjąć jakiś kolor, jeśli trzy to dla Ciebie za dużo lub możesz oczywiście do tej bazy dodać jakiś kolor, ale proszę Cię – bądź ostrożna 3 kolory to najbardziej optymalna ilość do miksowania, połączyć więcej niż trzy kolory ze sobą to już wyższa szkoła jazdy, ale próbujcie Kochane!

Zaczynamy!

Gold, burgundy/marsala + neutral
Czyli po prostu złoto (znajdziecie tutaj także propozycje na kombinacje z różowym złotem), burgund/bordo/marsala + neutralny kolor, który może być np. odcieniem beżu – wtedy uzyskamy nieco cieplejszy klimat lub możemy wykorzystać odcienie szarości – pięknie się komponuje ten kolor i daje ciekawy, chłodniejszy ton. Można połączyć kolor marsala i złota z bielą. To Wy decydujecie, którego z tych kolorów będzie najwięcej. Możecie rozłożyć siły na te trzy kolory i sprawiedliwie, każdej barwie dać tyle samo miejsca w bukiecie czy w innych dekoracjach.  Jeśli np. zależy Wam na tym by tylko delikatnie ożywić biało-złoty duet zdecydujcie się jedynie na akcenty w kolorze marsala. Oczywiście możecie także główną rolę powierzyć marsali, sprawdzi się idealnie!
Poniżej kilka inspiracji naprawdę godnych podpatrzenia.

 

bukiet24
bukiet
bukiet3
post2=15

bukiet10
bukiet8
post 2=14

bukiet 7
bukiet12
burgundy_22

post1
post-2-2
post2-3

marsalainvitation
post2-5
invitations

MARSALALCAKE
burgundy_49

winietki
goldtableplan
plangold

lips1
hair-piece
wianekmarsalal
Ruffled - photo by http://www.colleenstepanian.com - http://ruffledblog.com/romantic-styled-wedding-at-terrain

bukiet 5
marsaladecor
bukiet11
car1

makemarsala2
marsala-shoes
makemarsala3
pejdG7sNBotl

marsalaring
bransoletkamarsalal
jewellery marsala

 

 

źródła: http://aisleperfect.com, junebugweddings.com, royallacebridal.com, www.deerpearlflowers.comwww.myweddingfavors.com, blovelyevents.com, freshaffairs.wordpress.com, www.artfullywed.com, happywedd.com, www.artfullywed.com, www.weddingpartyapp.com, www.wantthatwedding.co.uk, www.marthastewartweddings.com, www.dona.gr, jessicadum.com, www.etsy.com, www.etsy.com, onceuponatimeawedding.com, ruffledblog.com, www.brit.co, www.livingly.com, happywedd.com, www.instagram.com, www.weddingbells.ca, weddingcolors.net, 4lovepolkadots.com, www.deerpearlflowers.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *