Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ślub w plenerze Kaszuby – które miejsce wybrać?

Każdy z nas pragnie, aby dzień ślubu był czymś absolutnie wyjątkowym i niezapomnianym – zwłaszcza dla nas jako pary młodej, ale także dla gości, którzy latami będą o tym pamiętać i opowiadać. Fraza “ślub w plenerze Kaszuby” przewija się w głowie każdego z nas: Kaszuby to przecież jeden z najbardziej malowniczych zakątków Polski. Które miejsce dokładnie wybrać? Gdzie się udać?

Po co organizować ślub w plenerze?

Któż z nas nie oglądał komedii romantycznych rodem z Hollywood, gdzie przysięga małżeńska była składana w otoczeniu szumiącego morza lub w środku zielonego, klimatycznego lasu? Chyba nie muszę Cię przekonywać, że bliskie sąsiedztwo natury w tej podniosłej chwili stwarza niepodrabialny, unikalny nastrój, który gwarantuje morze wzruszeń i całą gamę pozytywnych emocji. Teraz ślub w plenerze Kaszuby to żaden problem – wystarczy jedynie wybrać salę oferującą taką usługę. Jeżeli jesteś fanem praktycznych rozwiązań, to ślub w plenerze oprócz pięknej otoczki także takowe posiada: od miejsca zawarcia ślubu do sali weselnej dzielić będzie Was zaledwie parę kroków, odpada zatem problem z ewentualnym transportem niemobilnych gości.

Żabi Dwór – ślub w plenerze Kaszuby

Myśląc “ślub w plenerze Kaszuby” od razu nasuwa mi się konkretne miejsce: Żabi Dwór. Dlaczego? Ponieważ lokalizacja tego miejsca jest wręcz wymarzona! Żabi Dwór mieści się w otulinie lasu, nieopodal jeziora Ostrzyckiego. Ten magiczny klimat przyciąga każdego roku mnóstwo gości – przede wszystkim tych weselnych, ale nie tylko. Ślub w plenerze Kaszuby w wydaniu proponowanym przez Żabi Dwór to:

  • gwarancja stworzenia ustronnego, magicznego miejsca, w którym odbędzie się ceremonia zaślubin;
  • przygotowanie uroczego zadaszenia, które zostanie udekorowane w wybranym przez młodą parę stylu;
  • miejsca dla gości;
  • brak zawirowań organizacyjnych: ślub i wesele w jednym miejscu;
  • wspaniałe emocje w niezwykłym otoczeniu najpiękniejszych kaszubskich lasów.

Żabi Dwór to nie tylko miejsce reklamujące się jako “ślub w plenerze Kaszuby”. W ofercie tego miejsca znajduje się wiele innych, interesujących propozycji, z których może skorzystać każdy z nas (niekoniecznie planując ślub).

Co oferuje Żabi Dwór?

W ofercie tego miejsca znajdują się komfortowo wyposażone pokoje, z których mogą skorzystać nie tylko goście po udanej, całonocnej zabawie weselnej, ale także np. single, pary czy rodziny z dziećmi chcące odpocząć od codziennego zgiełku dużego miasta. Żabi Dwór zajmuje się także organizacją rozmaitych imprez okolicznościowych, takich jak np. studniówki, urodziny, jubileusze, komunie czy chrzciny. Jesteś przedsiębiorcą? Możesz zabrać swoją kadrę na wyjazd integracyjny lub zarezerwować Żabi Dwór na dużą konferencję. Oferta tego miejsca jest naprawdę bogata – jeżeli masz problem z wyborem miejsca na jakąkolwiek okoliczność, to koniecznie się z nią zapoznaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Ślub w plenerze Kaszuby i wymienione powyżej okoliczności to zaledwie ułamek tego, co oferuje Żabi Dwór. Czy wiesz, że dzięki temu miejscu masz szansę na jedyną w swoim rodzaju nockę w domku na bezludnej wyspie? Brzmi niesamowicie! Zajrzyj już teraz na stronę https://zabi-dwor.pl/ i przekonaj się sam. Obejrzyj dostępne tam zdjęcia. Sprawdź, jak bogate menu proponuje ten kaszubski dworek. I nie czekaj! Zarezerwuj interesujący Cię termin zanim ktoś Cię ubiegnie! A w razie jakichkolwiek wątpliwości, zadzwoń pod dostępny na stronie numer telefonu. Serdeczna, pomocna obsługa udzieli Ci odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Strona internetowa kaszubskiej restauracji Żabi Dwór została stworzona przez Agencję Marketingu Internetowego SEOMAMUT, jeśli chce mieć równie piękną stronę dla swojego biznesu, to koniecznie odwiedź adres www https://seomamut.pl/tworzenie-stron-internetowych/ , gdzie będziesz miał możliwość zapoznania się z ofertą tworzenia stron internetowych.