Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

O co chodzi w mobilnych barach?

Dzień jak co dzień oznacza nie mniej i nie więcej, aniżeli zwyczajną, prostą codzienność wypełnioną obowiązkami. Jednak od czasu do czasu zdarza się chwila, kiedy owa codzienność przeistacza się w chwilę spontanicznego lub planowanego relaksu. Jako takowy relaks zaliczyć można nie tylko odpoczynek przy dobrej książce czy filmie, lecz również szaloną imprezę z przyjaciółmi.

W jaki sposób serwować alkohol gościom?

Niegdyś Mikołaj Rei stwierdził, iż Polacy nie gęsi i swój język mają. Dziś śmiało można uzupełnić ten cytat w twierdzenie, że jako naród dysponują własną, nietuzinkową kulturą. Nic dziwnego, że potomkowie Słowian mają szczególne zamiłowanie do imprez, zwłaszcza tych mocno zakrapianych. W związku z tym, większość imprez, a nawet przyjęć okolicznościowych raczej nie odbywa się bez udziału procentowych trunków. Jeśli impreza jest niewielka, a gości zaproszonych stosunkowo mało, można zdecydować się na samodzielną obsługę baru z różnym efektem. Jednakże istnieją prostsze sposoby, chociaż z pewnością droższe, ponieważ w pierwotnym założeniu opierają się na profesjonalnej obsłudze.

Z zatrudnieniem barmana wiąże się także posiadanie dobrze wyposażonego baru. Niestety niewiele osób może poszczycić się profesjonalnym zapleczem, aczkolwiek fakt ten niczego jeszcze nie przekreśla. Jeśli mamy miejsce, gdzie zaplanowana jest impreza, wystarczy wynająć obsługę włącznie z właściwie wyposażonym barem. Obecnie nietrudno znaleźć działającą na rynku firmę oferującą mobilny bar, który bez wątpienia wywrze niemałe wrażenie na gościach.

Jakie imprezy można obsłużyć za pomocą mobilnego baru?

Lista imprez okolicznościowych wbrew pozorom jest niezmiernie długa i ciężko wymienić absolutnie wszystkie punkty. Wiele zależy także od firmy, na jakiej usługi się zdecydujemy. Specjaliści z culaccino.pl podkreślają, że dzięki wynajęciu mobilnego baru sukces odniesie m.in.:
1. Wesele
2. Wyjątkowa rocznica jak urodziny czy rocznica ślubu
3. Impreza firmowa
4. Przyjęcie z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego
5. Festiwale i koncerty
6. Prywatne przyjęcia

Co zawiera oferta mobilnego baru?

Z racji tego, że mobilny bar nadaje się do obsługi wszystkich większych przyjęć, nietrudno zgadnąć, iż ofertę także ma obszerną. Jak wspomniane zostało wcześniej, pełna usługa zależna jest od firmy, ale zwykle mobilny bar zawiera w zestawie profesjonalną obsługę specjalisty bądź nawet kilku. Co więcej, posiada już odpowiednio skonstruowaną ofertę napojów alkoholowych, ale nie tylko. Serwowane zgodnie z życzeniem mogą być również koktajle czy ciepłe napoje typu kawa lub herbata. Warto zaznaczyć, że wszystkie napoje są serwowane z wykorzystaniem profesjonalnego szkła, które także znajduje się w asortymencie oferty. Zazwyczaj oferta obejmuje też ozdoby i dodatki do drinków, a także lód w kostkach oraz kruszony.

Warto zaznaczyć, że w cenie zwykle zawarty jest także dojazd do klienta, aczkolwiek tę kwestię warto jeszcze domówić i sprecyzować.