Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Bransoletka z wisiorkami i koralikami – dlaczego to świetny prezent na Walentynki dla niej?

Zbliżają się Walentynki i jeśli przegapiłeś już Dzień Drugiej Połówki, który na razie nie ma u nas tradycji świętowania, to nie możesz zapomnieć o święcie zakochanych. Dobra organizacja tego dnia to podstawa. Zaplanowanie niespodzianek jest wskazane, a jedną z nich może być wyjątkowy prezent, a mianowicie bransoletka z wisiorkami i koralikami. Dowiedz się dlaczego to świetny prezent dla drugiej połówki.

Pokaż, że znasz ją jak nikt inny

Jeśli chcesz pokazać swojej dziewczynie, narzeczonej czy żonie, że znasz ją jak nikt inny, to podaruj jej wyjątkową biżuterię Pandora, która ma już ponad 20 lat tradycji, a mianowicie bransoletkę z wisiorkami i koralikami, czyli charmsami. Możesz wybrać elementy, które podkreślają zainteresowania Twojej partnerki. Bransoletkę w minimalistycznym stylu uzupełnią zatem romantyczne, ale i efektowne zawieszki. Jeśli wierzysz w siły nadprzyrodzone i ochronę przed koszmarami, to możesz wybrać charms z łapaczem snów, a gdy chcesz po prostu podkreślić łączące Was uczucie, postaw na jedno z serc. Jeśli partnerka interesuje się fotografią, dobrze sprawdzi się charms z aparatem fotograficznym. Gdy jest miłośniczką podróży, charms z globusem będzie w sam raz. Może być to też swego rodzaju obietnica, czy zapowiedź, że chcesz zwiedzić z nią cały świat. Możliwości jest tak wiele, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Dzięki bransoletce z charms, zawsze będziesz miał dobry pomysł na prezent i stworzycie wspólną tradycję

Taki prezent na Walentynki nie tylko jej się spodoba, ale dzięki bogatej kolekcji będziesz mógł dokupować kolejne zawieszki, na pamiątkę wspólnych ważnych momentów. Możesz podarować jej charms z kwiatkiem na dzień kobiet albo charms z życzeniami na urodziny. Z taką biżuterią można świętować wspólne przełomowe momenty, jak ślub, narodziny dziecka, adopcję pieska lub kotka ze schroniska, kolejne rocznice czy też zawodowe sukcesy. Charms możesz podarować swojej ukochanej z okazji radosnej nowiny, ale i w ramach pocieszenia. W ten sposób stworzycie wspólną tradycję, która będzie scalać Wasz związek. Jeżeli szukasz innych inspiracji na Walentynki albo informacji, to magazyn o biżuterii może być ich źródłem. Dowiesz się choćby dla kogo lepsza jest biżuteria srebrna, a komu bardziej pasuje złota. Jeżeli szykujesz się do zaręczyn, to także znajdziesz tam dla siebie inspirację. Walentynki to wyjątkowy dzień zakochanych i mimo, że ma bardzo komercyjny wydźwięk, to warto w ten dzień znów wyrazić miłość do partnerki. W końcu w pędzie codziennego życia nie zawsze ma się dla siebie wystarczająco dużo czasu.