Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Pierwszy taniec online – zdalna nauka choreografii

Są takie słowa, które potrafią wywołać prawdziwy dreszcz ekscytacji. Pierwszy taniec to z pewnością jedne z nich. Nie dość, że to jeden z najważniejszych momentów wesela, to jeszcze wymaga wielu godzin przygotowań. A prawda jest taka, że młoda para przed ślubem ma naprawdę sporo obowiązków na głowie.

Nie dość, że trzeba dopełniać wszystkie swoje bieżące obowiązki, to jeszcze pojawia się konieczność organizacji wesela. Na szczęście mamy do pomocy rodzinę i znajomych, w praktyce natomiast i tak część obowiązków spada na głowę pary młodej. Pierwsze tańce zawsze kojarzą się z chęcią zrobienia oszałamiającego wrażenia na gościach weselnych.

Istotne zatem staje się znalezienie rozwiązań ułatwiających poruszanie się w obszarze wszystkich obowiązków i zobowiązań. Nauka pierwszego tańca nie jest zadaniem prostym, wymaga wielu godzin praktyki oraz odpowiedniego trybu nauczania. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odbywała się w domowym zaciszu – za pośrednictwem zdobyczy współczesnej technologii. Czy takie zagadnienie, jak pierwszy taniec online wydaje się niecodzienne? Wbrew pozorom w dobie upowszechniających się kursów internetowych, webinarów oraz nauki zdalnej – nie wydaje się to niczym szczególnym.

Choreografia pierwszego tańca w Twoim domu

Powiedzmy sobie wprost – takie słowa jak pierwszy taniec, nauka i choreografia zawsze wywołują stres. Zwłaszcza wśród osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z tym sposobem ekspresji. Ważne więc jest to, aby czuć się komfortowo podczas lekcji. Trudno sobie wyobrazić bezpieczniejszą przestrzeń niż nasze własne cztery ściany.

Tym bardziej że w pierwszych fazach kursu możemy nawet założyć luźne i nieeleganckie ubranie, w którym na pewno nie pokazalibyśmy się na kursie stacjonarnym. Dzięki lekcjom zdalnym pierwszy taniec – krok po kroku – będzie przez nas przyswajany. Nie będziemy musieli skupiać się na żadnych rozpraszaczach, stres na nas nie wpłynie, będziemy zatem skupiać się tylko na tym, aby odpowiednio stawiać stopy.

Jeśli w ogóle wcześniej nie mieliśmy okazji na zabawę na parkiecie, to pierwszy taniec – kurs został przygotowany także z myślą o nowicjuszach. W ramach zajęć szczegółowo omawiane są wszystkie rozwiązania oraz taneczne kroki. Dzięki temu nawet osoby niemające wprawy w kontroli swojego ciała zdobędą możliwość przećwiczenia każdego fragmenty układu. Pierwszy taniec kurs online został zaplanowany w taki sposób, aby móc nauczyć się choreografii pod konkretną piosenkę, dzięki czemu w trakcie wykonywania tańca nic nas nie zaskoczy.

Kurs pierwszego tańca online dla początkujących

W ramach dostępnej na stronie Dancefromhome.pl oferty można zdecydować się na pierwszy taniec weselny będący w klimacie romantycznym lub dynamicznym. Można przypuszczać, że ta pierwsza kategoria jest łatwiejsza, lecz nie jest to wcale słuszne założenie. Lepiej kierować się wyszczególnieniem poziomu trudności, które widnieje przy każdym tańcu na stronie. Pierwsze tańce weselne powinny być wykonywane w zgodzie z temperamentem nowożeńców. Na stronie szkoły tańca Dancing from home widnieje pokaźna lista piosenek, spośród których można wybrać interesujący nas kurs. Znajdziemy tutaj takie przeboje jak Thinking Out Loud Eda Sheerana, Hallelujah w wersji Alexandry Bruke, Still Fading For You Ellie Goulding czy Zawsze tam, gdzie ty Lady Pank.

Popularne przeboje z polski oraz zagranicy, weselne hity i ponadczasowe szlagiery – wszystko to można znaleźć w ofercie szkoły tańca Dancing from home, warto zatem zapoznać się z ofertą i zapisać na kurs, a podczas swojego wesela – zrobić piorunujące wrażenia na gościach.