Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Zostań najlepszą wersją siebie – Naturalnie!

Żyjesz w ciągłym biegu, na co dzień towarzyszy Ci stres? Odbija się to na Twoim wyglądzie i kondycji skóry? A słyszałaś o czymś takim jak BEAUTY DRINK? To suplement diety w postaci napoju, łączący w sobie różne składniki odżywcze który sprawi, że Twoja skóra, włosy i paznokcie będą piękne i zdrowe! Dodatkowo, korzyści, które ze sobą niesie ich stosowanie, dalece wykraczają poza te, które można by uzyskać, stosując jedynie zwykłą, nawet najlepiej zbilansowaną dietę.

Proceanis Hyaluron Drink zawiera unikalną kompozycję kwasu hialuronowego, silnych i skoncentrowanych ekstraktów roślinnych, superfoods i składników odżywczych, które poprawiają kondycję i wygląd Twojej skóry. Rosnąca liczba badań laboratoryjnych wskazuje na potencjał kwasu hialuronowego w napojach lub suplementach w zakresie poprawy nawilżenia skóry i redukcji zmarszczek poprzez wzrost nawilżenia tkanek i wzmocnienie naszych własnych sieci kolagenowych. Niezależne badanie przeprowadzone w 2019 wykazało, że suplementy hialuronowe są obiecujące pod względem poprawy elastyczności i gęstości skóry.

Czy Proceanis Hyaluron Drink jest naturalny

Preparat jest w 100% naturalny i konserwowany wyłącznie potasem, naturalną substancją, bezpieczną dla organizmu.

Co zawiera PROCEANIS® Hyaluron Drink ?Składniki:

woda, ekstrakt z granatów (5%), syrop z kwiatów kokosa (5%), aromat naturalny, koncentrat marchwi, szafran, koncentrat soku cytrynowego

Kwas Hialuronowy
120 mg
Witamina A
120µg
Witamin B2 (Ryboflawina)
0,21 mg
Niacyna
2,4 mg
Biotyna
7,5 µg
Witamina C
12 mg
Cynk
1,5 m

Jak długo należy stosować PROCEANIS® Hyaluron Drink aby zaobserwować efekty?

Zaleca się przyjmowanie PROCEANIS® Hyaluron Drink przez co najmniej 3 miesiące w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Produkty mogą być stosowane kilka razy w roku lub w razie potrzeby w sposób ciągły.

Czy można stosować PROCEANIS® Hyaluron Drink podczas ciąży lub karmienia piersią?

Najlepiej skonsultować to z lekarzem. PROCEANIS® Hyaluron Drink zawiera 15% zalecanego dziennego spożycia witaminy A, którego nie należy przekraczać w czasie ciąży. Poza tym pozostałe składniki w tym kwas hialuronowy są bezpieczne w ciąży oraz podczas karmienia.

Gdzie mozna kupić PROCEANIS® Hyaluron Drink?

Po zakup preparatu zapraszamy na oficjalną stronę PROCEANIS POLSKA. Na stronie również można znaleźć informacje o autoryzowanych punktach sprzedaży.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]