Najwięcej ślubów odbywa się w miesiącach maj-październik. Są to najcieplejsze miesiące. Uważamy, jednak, że tak naprawdę każda pora roku jest piękna i magiczna na swój własny sposób. Niemniej trwa okres jesienny, a  przed nami zimowy. W tym okresie także bierzecie śluby 🙂 Miesiące są zdecydowanie chłodniejsze, ale czy to znaczy, że stylizacje nie mogą być super kobiecie, stylowe i … ciepłe jednocześnie? Ha! Sama zobacz 🙂 Przed Tobą weselne inspiracje!

Przed Tobą duża dawka inspiracji i pomysłów na (głównie) jesienne narzutki, pelerynki, szale i płaszcze. Znajdziesz tu coś dla siebie niezależnie od stylu  jaki wybrałaś i kroju sukienki na jaki postawiłaś. Spróbuj się zainspirować 🙂

 1. Szal
  W roli okrycia wierzchniego w stylizacji ślubnej, może wydawać się ryzykowanym pomysłem. Jak jednak zaraz zobaczysz, to ryzyko się opłaca! Możesz wyglądać niezwykle stylowo, jeśli stworzysz spójną całość. Zwróć uwagę na kolor i styl szala, który wybierasz. Bądź konsekwentna i niech ten kolor/styl pojawi się w reszcie stylizacji. Za pomocą kwiatów, wianka, czy np. kroju i stylu sukni możesz stworzyć wizerunek niezwykłej Panny Młodej.
  60062c4bce8ec97ced7809a43f07dc95
  143313

  Muszę tu nadmienić, że ta poniższa stylizacja skradła moje serce. Jest bezbłędna. Zwróć jednak uwagę, że to co spowodowało tak świetny efekt, to konsekwencja w wyborze kolorystyki i stylu. Tylko i aż tyle.

  cozy-aspen-elopement-in-the-maroon-bells-27-600x840-600x840
  Marsala-Inspired-Shoot-as-seen-on-Hill-City-Bride-37(pp_w611_h833)
  plaidpendleton-styled-28
  winter-wedding-dresses-and-gowns-jennifer-fujikawa-photography-250x500
 2.  Żakiety, kurtki
  Znajdziesz tu zarówno eleganckie żakiety jak i dżinsowe kurtki czy skórzane ramoneski. Te propozycje są bardzo uniwersalne. Jak sama zobaczysz np. ramoneska może mieć wiele “twarzy”i w zależności od dodatków czy fryzury dopasuje się do całego pomysłu na stylizację.
  j10
  plaszcz2
  j5,
  j6
  j11
  jacket
  j16
  j15
  jacket2
  j12
  j13
  j4
  jacket1
  j14

   

  j8
 3. Peleryna jest jednym z moich absolutnych ulubieńców z tych wszystkich opcji, dlaczego?? Panna Młoda w pelerynie rozsiewa wokół siebie niezwykle bajkowy wręcz klimat i taki nieco tajemniczy. Uwielbiam efekt jaki daje. Jak widzisz idealnie wygląda z suknią ślubną typu kolumna, jak również w tej o linii A. Możesz wybrać pelerynę, która jest typowym okryciem mającym dawać Ci ciepło, którą później zdejmiesz. Lub… wybrać taką, która wraz z suknią stanowić będzie magiczną jedność i będzie niemal przedłużeniem sukni. Wybierz to co wolisz, na co stawiasz.
  kolumnapeleryna3
  kolumna5
  kolumna4
  kolumnapeleryna'
  kolumnapeleryna2
  liniaA
  liniaAW1
  liniaA3

  4. Etola. Mamy wrażenie, że etola  stworzona jest do duetu z… syrenką. Idealna równowaga, przepiękna spójność z krojem sukni. Kochamy to! Oczywiście jak widzisz poniżej świetnie wygląda z suknią w linii A oraz kolumną. Etola może wyglądać bardzo różnie, naprawdę jet w czym wybierać. Jeśli zdecydujesz się tego typu okrycie wierzchnie z pewnością znajdziesz model idealny dla siebie. Musimy przyznać, że tworzenie tego posta było dla nas świetną przygodą i naprawdę odkryłyśmy etolę na nowo!

  etola3

   

  etolasyrenz
  etolasyrenka
  etola1
  etola2
  etolakolumna2
  etolaliniaa1
  etoliA
  etolia2
  etolia1
  liniaa4

  5. Płaszcz to coś albo dla kobiet niezwykle eleganckich albo dla małych modowych łobuzów. Może absolutnie różnić się kolorem od sukni i to daje niesamowicie intrygujący efekt, lub być właśnie w odcieniu sukni ślubnej tworząc wyjątkową  i spójną kompozycję. Długość płaszcza myślę, że powinna zależeć głównie od tego w jakiej długości Ty czujesz się najlepiej, ponieważ płaszcz niezależnie od długości zawsze jest  super trendy,  w połączeniu z suknią ślubną to prawdziwy HIT.

  plaszcz
  plaszcz2
  plaszcz3
  plaszcz4

  Pracując nad tym postem dałyśmy z siebie wszystko.

  Daj znać, na którą opcję Ty byś się zdecydowała!

  Z miłością i dobrą energią Ola i Ania.

  bellethemagazine temperleylondon etsy,berta,aisleperfect, instagram michaelcinco rusticweddingchic fressforthewedding bridalmusigns bridalbouquetsbyky modwedding theproposalwedding acrimsonkiss stylemepretty elizabeth  fashiondivaly nirvana weddingpartyruffledblogwedding,junebugweddings.com/wedding-blog, www.weddingchicks.com, www.100layercake.com, www.hillcitybride.com, greenweddingshoes.com, www.weddingforward.com, greenweddingshoes.com, www.stylemepretty.com, junebugweddings.com, rusticweddingchic.com, www.weddingpartyapp.com, www.weddingomania.com, www.weddinginspirasi.com,www.ameliste.fr,greenweddingshoes.com, greenweddingshoes.com

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *