Kochane temat ślubnych zaproszeń wraca jak bumerang! To ważny moment, ponieważ już zaproszenia wprowadzają gości w klimat, jaki będzie panował na uroczystości! Koniecznie trzeba go przemyśleć, dopasować do swojej wizji. Przyda się także wiedza na temat tego, jakie mamy możliwości, a zapewniam Was że jest ich sporo. Przygotowałyśmy dla Was mini przewodnik po ślubnych zaproszeniach. Będzie trochę boho i trochę bardziej glamour, będzie delikatny róż, a także ciemny granat! Oglądajcie do końca i dajcie się zainspirować.

Zaproszenia z motywem kwiatowym, świetnie sprawdzą się, gdy zastanawiacie nad weselem w stylu BOHO. Oczywiście wariacji na temat tego motywu jest mnóstwo i tutaj musicie zaufać swojej intuicji, swojemu gustowi 🙂 Możecie postawić na wiele barw i kolorów kwiatów na zaproszeniu lub wybrać coś bardziej monochromatycznego.

floral
floral2
floral5
flower0
floral3
floral4

Koronka na zaproszeniu to świetny pomysł. Możesz tutaj postawić na przykład na koronkową kopertę, lub ozdobić stricte zaproszenie delikatnym pasmem koronki, tutaj możesz puścić wodze fantazji jednak bądź ostrożna  i skup się na proporcjach. Wszystko powinno ładnie ze sobą współgrać.

 

lace
lace4
lace3
lace2

Jeden z typowych motywów, gdy wybierasz dziki Boho styl! Czyli  łapacz snów i tutaj możemy Cię zaskoczyć tym, że zaproszenia mogą wyglądać naprawdę kolorowo, motyw łapacza może być naprawdę mocno uwydatniony  bądź…. zaproszenie może być bardzo delikatne i skromne, takie również są fantastyczne!!

dream
dream22
dream4
dream9
dream5
dream6
dream7

Okej, teraz coś  dla osób, które kochają glamour! Glamour w delikatnym pudrowym różu, coś pięknego. Tutaj niesamowicie ważne jest poczucie smaku i estetyki osoby, która będzie wykonywać dla Was zaproszenia. Nie możemy pozwolić sobie na kicz, przesyt i niezrozumiałe akcenty. Do zaproszenia możesz dodać delikatny kwiat, doskonale sprawdzą się również złote bądź srebrne litery na przykład inicjały, nagłówek.

glamourc
glamour3
glamour2

Glamour w kolorze navy! Tutaj świetnie wyglądają motywy kwiatowe duże, wyraźne kwiaty lub też złote  akcenty takie jak tekst czy motyw liści.

glamour5
navy3
navy2
navy4
navy5

Burgundy super modny kolor pięknie łączy się ze złotem, bielą czy delikatnym różem. W zależności  od proporcji możesz uzyskać naprawdę ciekawy  efekt. Jeśli boisz się tego dość wyrazistego koloru, niech będzie on na przykład jedynie akcentem w postaci kwiatów na jasnym tle, momentalnie uzyskasz znacznie delikatniejszy efekt a kolor burgundowy  tak czy inaczej będzie podkreślony.

burgundy
burgundy4
burgundy3
burgundy5
burgundy7
burgundy8
burgundy6

Watercolor kochamy, uwielbiamy tą technikę! Absolutnie! Za każdym razem można uzyskać niepowtarzalny efekt. Zaproszenia wyglądają genialnie bez względu na kolor jaki zostanie użyty. Można wyczarować naprawdę magiczne zaproszenie, jeżeli oczywiście znajdziecie kogoś odpowiedniego 🙂 Szukajcie dobrych podwykonawców.

watercolor
watercolor6
watercolor2
waterlcolor4

Nietypowe, kreatywne, często spotykamy się  z pytaniami o zaproszenia dla gości, które ich zaskoczą. Pokazujemy Wam trzy propozycje, które uznałyśmy za ciekawe. Zaproszenia typu puzzle są świetne i sprawdzą się tak naprawdę niezależnie od stylu wesela, natomiast pozostałe dwa rodzaje,  to propozycje już dla konkretnego motywu przewodniego.

art
art3
art2

Czarno- białe tak jak w przypadku każdego  innego koloru jaki wybierzesz dla swoich zaproszeń tutaj także kluczową rolę odgrywa proporcja jednego koloru względem drugiego. I tutaj kieruj się właśnie tym który z kolorów chcesz zrobić tym dominującym. Pamiętaj także, że czarny i biały idealnie wyglądają połączone w różne wzory, paski, kratkę czy pepitkę. To duet idealny!

black
black4
black2
black3

Lśniące, brokatowe tutaj komentarz jest zbędny, bo jeśli kochasz blask to na zaproszeniach musi się pojawić coś co przykuje uwagę <3 Pamiętaj proszę by wszystko było wyważone zwłaszcza, gdy decydujesz się na mocno błyszczący akcent na zaproszeniach!

 

shine
shine3
shine2
shine4
shine5
shine2

To było by tyle na dziś <3 Mamy nadzieję, że zobaczycie w tym poście gamę różnorodnych rozwiązań, bo na tym najbardziej nam zależało. Chciałybyśmy, byście były świadome wyboru jaki macie i niekonieczne godziły się na to co macie “podsuwane pod nos” 🙂 Jeśli chciałybyście, abyśmy poruszyły jakiś ważny dla WAS temat koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Z miłością Ola i Ania.

loveofcreatingdesign etsy etsy etsy brit zazzle etsy modwedding eastonevents ohsobeautifulpaper zazzle zazzle kleinfeldpaper etsy sailandswan zazzle inspiredbythis  elli theweddingscoop graphicdesign.stackexchange weddingbee weddingfully etsy bonomopaperco etsy shineweddinginvitations shineweddinginvitations etsy zazzle

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *