Witajcie Kochane! Witajcie Kochani! Wierzymy, że ta strona będzie przydatna zarówno dla Kobiet jak i Mężczyzn, choć rzeczywiście Panie mogą czuć się tutaj jak w raju 🙂
Na tym blogu znajdziecie wszystko co dotyczy CELEBRACJI. Przede wszystkim celebracji jednego z najważniejszych dni w życiu – DNIA ŚLUBU.Jak go zorganizować? Od czego zacząć? Co jest najważniejsze? Jak przemycić swoją osobowość i dać upust kreatywności tworząc to wydarzenie? Jak nie popaść w obłęd, spiralę stresu, spełniania cudzych wizji tego dnia? Jak tego dnia pozostać sobą?Spotkacie tu trendy i inspiracje z Polski i z całego świata 🙂 Poznacie wiele przydatnych trików, porad i podpowiedzi jak zorganizować wymarzony ślub i wesele! Będziemy korzystać z idei DIY! Pokażemy Wam, gdzie dokładnie szukać oszczędności, ale nie będą Wam obce propozycje topowych usługodawców w branży. Temat wesel i ich organizacji nie będzie miał dla Was tajemnic. Dzięki tej stronie będziecie w stanie samodzielnie, od A do Z stworzyć swój wymarzony ślub, ale pokażemy Wam również ocean korzyści płynących z zatrudnienia profesjonalistów jakimi są wedding plannerzy!
Co jeszcze przydatnego tutaj znajdziecie? Przede wszystkim sposoby na utrzymanie balansu w życiu.
W świeżo upieczonym małżeństwie, ale i w tym z dłuższym stażem.
W relacjach z przyjaciółmi – m.in. jak zaangażować bliskich w organizację ślubu ale i nie przelewać na nich stresu związanego z uroczystością.
W relacji z samym sobą.
Jak być szczęśliwą żoną?
Jak rozwiązywać konflikty i jak do nich nie doprowadzać?

Zgłębimy temat funkcjonowania w życiu małżeńskim/rodzinnym, ale też nauczymy się prawdziwej, świadomej celebracji. Jak naprawdę czerpać radość z dnia Ślubu? Jak zbudować tego dnia najpiękniejsze wspomnienia?Ale to nie wszystko!! Znajdziecie tutaj także sposoby na spędzenie podróży poślubnej. Gdzie się udać? Co zobaczyć? Jak nie wydać na to fortuny, albo jak ją wydać mądrze 🙂Zapraszamy na cudowną podróż po meandrach organizacji i celebracji 🙂

Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wiele inspiracji, z których skorzystacie i jeszcze bardziej poczujecie magię i ważność TEGO DNIA!
Zaczynamy!
begin

 źródło: www.etsy.com

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *