Plan stołów, które znajdują się na sali weselnej, to element goszczący już niemal na każdym przyjęciu weselnym. Obserwując to, co dzieje się na przyjęciach weselnych zauważamy, że gdy jest plan stołów zdecydowanie łatwiej i przyjemniej przebiega proces kiedy Goście weselni zasiadają do stołu. Każdy spokojnie czeka na podejście do takiej tablicy i wręcz z ekscytacją szuka swojego imienia i nazwiska zastanawiając się z kim spędzi najbliższy wieczór.

Plan stołów, to rozwiązanie, które jest nieodzowne zdecydowanie przy dużych przyjęciach weselnych, ale przydaje się też przy mniejszym gronie osób.

Zaletami table plan’ów jest na pewno brak chaosu, zaoszczędzenie czasu Gości, pewnego rodzaju porządek. Dodatkowo, świadomie rozsadzając Gości jesteś w stanie uniknąć ewentualnych konfliktów lub wręcz przeciwnie – poznać ze sobą bratnie dusze 🙂

Table plan może być także fantastycznym elementem dekoracyjnym uzupełniającym całość stylizacji przyjęcia weselnego.

Niezależnie od tego w jakim stylu planujecie ślub i wesele, jesteśmy pewne, że znajdzie je w poniższym artykule inspiracje <3

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na plan stołów w odsłonie rustykalnej, boho czy vintage. Pokażemy Ci sposoby na wykorzystanie walizek, porcelany, starych okien. To będzie artykuł pełen inspiracji.

Kilka naturalnych, rustykalnych inspiracji na plan stołów

Możesz użyć drabiny lub drewnianej tablicy. Wystarczy trochę zielonych roślin i wydrukowane na ekologicznym papierze rozmieszczenie Gości weselnych. Możesz pokusić się o stworzenie wręcz ściany z drewnianych skrzynek, a plan usadzenie nakleisz na butelki po winie lub włożysz do ramki na zdjęcia.

Pomysłem, który jest interesujący i ekonomiczny jest wykorzystanie starego, drewnianego okna i napisanie na nim planu stołów. Więcej rustykalnych inspiracji na weselne dekoracje, torty, rustykalne dekoracje stołów czy bukiety znajdziesz w tym artykule.

rustykalny plan stołów - drabina
lovemydress.net
rustykalny plan stołów
warble-entertainment.com
weselny rustykalny plan stołów ze skrzynek
weddingideasmag.com
rustykalny plan stołu
ebay.co.uk
weselny plan stołów
etsy.com
onefabday.com
weselny plan stołów
onefabday.com

Pomysły na plan stołów w stylu boho

Weselny plan stołów może przybrać formę łapacza snów i/lub pergaminowych list przymocowanych do boho plecionek.

Jak widzisz plan stołów jest świetnym pomysłem również na to, aby zagospodarować przestrzeń 🙂 Cały artykuł o boho motywie przewodnim wesela znajdziesz TUTAJ i TUTAJ..

boho plan stołów
onefabday.com
boho plan stołów
ohsobeautifulpaper.com

Pomysł na plan stołów w stylu vintage

Styl vintage daje mnóstwo możliwości również kiedy szukasz pomysłu na weselny plan stołów. Możesz zrobić  tablicę , na której zawiesisz stare, różne od siebie ramki. Możesz pomyśleć o wykorzystaniu vintageowych walizek, do których przymocujesz weselny plan stołów.

Możesz w końcu, i to jest nasz faworyt w tym zestawieniu, pokusić się o wykorzystanie porcelany 🙂 Albo… co powiesz na plan stołów w formie drzwi z kluczami? Artykuł pełen ślubno – weselnych inspiracji na dekoracje weselne, stylizacje Pana Młodego, strefy chillout, ściany za Parą Młodą, fryzrę i makijaż ślubny Panny Młodej znajdziesz TUTAJ.

onefabday.com
plan stołów w stylu vintage
onefabday.com
plan stołu z drzwi
onefabday.com
plan stołu z kluczami, vintage
onefabday.com
vintage plan stołów z porcelany
onefabday.com
weselny plan stołów walizka vintage
iltondoelovale.blogspot
iltondoelovale.blogspot.com

Minimalistyczne plany stołów

Poniżej bardzo minimalistyczne propozycje. Spójrz jak niewiele potrzeba, aby uzyskać jednak efekt wow 🙂 Ten pomysł jest w ślubnych trendach, więcej o nich przeczytasz TU.

minimalistyczny, miedziany plan stołów
onefabday.com
minimalistyczny, miedziany plan stołów
onefabday.com
akrylowy plan stołów
boardingschoolcollective.com
weselny plan stołu z akrylu
whimsicalwonderlandweddings.com

Plan stołów ze zdjęciami Gości weselnych

plan stołu weselny zdjęcia Gości
stylemepretty.com
Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

One thought on “Weselne plany stołów – inspiracje!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *