Przed nami kolejny odcinek SOBOTNIEGO POMYSŁU NA…druga część dotycząca trendów. Będzie m.in. o sukniach slubnych, dronach na weselu, food station zrobionych w myśl zasady DIY.

Poniżej MATERIAŁ VIDEO:

Odtwórz wideo

Jeśli wolisz materiał tekstowy, to znajdziesz je poniżej.

1. PROSTE SUKNIE – pamiętasz suknię Meghan Markle? Właśnie takie proste cuda będą teraz na czasie!

Jeśli decydujesz się na taki prosty i elegancki fason, to nie zapomnij zadbać o swoją sylwetkę, ponieważ proste kroje, bez cekinów, koronek i innych “rozpraszaczy uwagi” podkreślą Twoją figurę na pewno. Ale to dobrze! Regularny trening, zdrowe odżywianie i odpoczynek to i tak najlepszy prezent jaki możesz sobie sprawić 💪

2.DIY FOOD STATION – czyli wszelkiego rodzaju candy bary, stacje z chlebem, dżemami, wiejski stół. Te wszystkie opcje będą coraz częściej robione samodzielnie przez Pary Młode. Po pierwsze,  to może okazać się bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Po drugie, to pozwala na maksymalne zindywidualizowanie tego projektu.  Możesz zrobić co żywnie Ci się podoba. Ulubione przekąski w Waszym stylu.

3. MAŁE PORCJE/MAŁE TALERZE – w tym roku posiłki będą podawane w mniejszych porcjach. Pary Młode postawią raczej na to, by Goście mogli spróbować wielu ciekawych mniejszych potraw, przekąsek, aniżeli jeść ogromne porcje jednej potrawy. To świetny ruch, ponieważ Pary Młode mogą w ten sposób zaciekawić swoich Gości i serwować im coraz to inne smakołyki.  Łatwiej także zjeść małą przekąskę. To wygodnie rozwiązanie. 

4.DRONY – wkradną się do ofert usługodawców na dobre. I wspaniale, ponieważ pespektywa, którą osiągają drony jest niezwykła i wspaniale wpisuje się w klimat tego WIELKIEGO DNIA. Oj musisz przyznać, że ujęcia z drona nie mają sobie równych. My uwielbiamy efekt jaki dają te urządzenia.

Anna Ułańska
kontakt@gotowenaslub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *