Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Szybki lifting skóry w przerwie na lunch? Czemu nie!

Wydaje Ci się, że dbanie o skórę wymaga ogromnego nakładu czasu? Nic bardziej mylnego. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej pozwalają nam zadbać o nasze ciało w takim czasie, w jakim zjadłybyśmy lunch. Poznaj nasz ulubiony, innowacyjny zabieg poprawiający kondycję skóry. Zainteresowana?

Z laserem za pan brat

Laser Alma Harmony XL Pro to nowoczesne, świeże odkrycie medycyny estetycznej, które z pewnością wyjdzie naprzeciw wielu problemom estetycznym pacjentów w różnym wieku. Zabieg z dziedziny medycyny estetycznej daje efekt liftingu bez użycia skalpela. Zabieg laserowy daje spektakularne efekty, dlatego jest bardzo popularny wśród pacjentów – decydują się na niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg pozwala zadbać o skórę pacjentów w każdym wieku – od nastolatków, po osoby starsze. Lifting można wykonywać na wszystkich partiach ciała.

Kiedy go stosować?

Lifting skóry przeprowadzony Laserem Alma Harmony XL Pro to świetne rozwiązanie w przypadku walki ze zmarszczkami, wiotczejącą skórą czy nierównym kolorytem cery. Zabieg rozjaśnia cerę, redukuje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry, zamyka naczynka, poprawia owal twarzy i jakość oraz gęstość skóry. Wysoka jakość lasera pozwala na poprawę kondycji skóry bez skutków ubocznych.

Jak to działa?

Laser wykorzystuje głowicę Clearlift Nd:Yag QS 1064 nm, która działa na głębsze warstwy skóry, dając pożądany efekt. Podczas zabiegu dochodzi do głębokiego efektu mechanicznego (nie termicznego, jak w przypadku innych laserów), dzięki czemu w skórze właściwej pojawiają się mikrouszkodzenia, przy jednoczesnym nienaruszaniu naskórka. Zabieg jest bezbolesny, krótki i bardzo skuteczny, a po jego zakończeniu nie widać niechcianych śladów na skórze. Laser jest tak skuteczny i bezpieczny, że poprawia kondycję skóry bez żadnych skutków ubocznych. Pierwsze efekty widoczne są już po czterech tygodniach.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zaplanowanym zabiegiem należy unikać ekspozycji na promienie słoneczne. Nie należy wykonywać głębokiego złuszczania naskórka. Powinno się również zrezygnować ze stosowania preparatów zawierających witaminy C, A, żelaza i retinolu.

Przeciwwskazania

Zabieg laserowy może być wykonany na skórze po miesiącu od intensywnego opalania. Zabiegu nie powinny wykonywać osoby, które przyjmują leki foto-uczulające lub duże dawki żelaza. Pacjenci, którzy wykonywali wcześniej na danym obszarze ciała depilację lub głęboki peeling, powinni o około 2-4 tygodnie odwlec zabieg w czasie. Osoby chorujące na choroby skóry (np. łuszczycę, bielactwo), choroby autoimmunologiczne, mające czynną infekcję skóry, zakażenie wirusowe lub mające problemy hormonalne powinny skonsultować się z lekarzem i wybrać inną metodę liftingu. Zabieg nie może być wykonywany u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Co dzieje się po zabiegu?

Laser Alma Harmony XL PRO to produkt bezpieczny, jednak niekiedy skóra może być przez jakiś czas podrażniona. Należy unikać ekspozycji na słońce i wysokie temperatury (opalanie i sauna odpadają), a także stosować kosmetyki łagodzące i nawilżające – tak, jak po mocnym opalaniu.

Jak uzyskać oczekiwany efekt?

Specjaliści zalecają wykonanie serii 4-6 zabiegów co około 2 tygodnie, aby uzyskać oczekiwany efekt. Żeby zwiększyć skuteczność zabiegu, profesjonaliści rekomendują także wykonanie technik łączonych. Po zabiegu laserem polecany jest peeling ferulowy, kolejna technika laserowa, Nanofrax lub mezoterapia igłowa.

Peeling ferulowy

Kwas ferulowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem w gabinetach kosmetycznych. Jest on silnym antyoksydantem posiadającym właściwości zapobiegające starzeniu się skóry. Kwas pozytywnie wpływa na szarą, pozbawioną energii skórę oraz stany zapalne – nawilża skórę, pobudza syntezę włókien kolagenowych oraz elastynowych i odbudowuje ją.

Nanofrax

Mezoterapia frakcyjna Nanofrax to świetne uzupełnienie innych zabiegów kosmetycznych. Jest bezpieczny – polega na bezinwazyjnym podaniu substancji aktywnych w głąb skóry. Jest bezpieczny, skuteczny i szybko przynosi widoczne efekty. Pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych, zagęszcza skórę i redukuje zmarszczki, blizny oraz rozstępy.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to bezpieczny i bezbolesny zabieg, który odmładza skórę od środka. Dzięki doskonale połączonym składnikom zabieg daje efekt liftingu – skóra jest napięta, gładka, a rysy twarzy wzmocnione. Po kilku sesjach można pozbyć się przebarwień i uzyskać piękną, rozświetloną cerę.

Bezpieczeństwo

Współczesny człowiek z chęcią korzysta z dorobku medycyny estetycznej. Dzisiaj przecież każdy z nas chce wyglądać pięknie niezależnie od wieku – z pewnością pomogą nam w tym zabiegi poprawiające stan skóry, dostępne w dobrych salonach kosmetycznych. Ważne jest to, aby na zabiegi zapisywać się tylko u profesjonalistów, którzy posiadają wysokiej jakości sprzęt – tylo wtedy unikniemy skutków ubocznych. Laser Alma Harmony XL PRO to produkt niezwykle skuteczny, ale też bezpieczny – przy jego użyciu nie ma ryzyka poparzenia skóry wiązkami światła. Umów konsultację w naszym salonie kosmetycznym J’adore Instytut w Warszawie lub Krakowie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]