Kochane <3 Post dotyczący sukien ślubnych już był, a nawet były ich trzy. Dokładnie poruszyłyśmy w nich ważne kwestie dotyczące rodzajów sukien ślubych, także jeśli jesteś ciekawa poprzednich części zajrzyj tutaj albo tutaj. Dziś jednak przekraczamy granice, łamiemy schematy! Dziś stawiamy na kolor i to na Twojej sukni ślubnej <3

Suknie ślubne nawet te w kolorze mogą być oczywiście delikatne, urzekające i cudownie sprawdzą się u Ciebie, jeśli taka właśnie jesteś, magiczna i delikatna 🙂 Suknia, naszym zdaniem, powinna podkreślić to jaka jesteś NAPRAWDĘ, żadnych zasad. Ty w najczystszej postaci. Jeśli masz szaloną naturę i jesteś buntowniczką, która kocha kolory, barwy to dlaczego masz zakładać śnieżnobiałą suknię? Dlatego, że ktoś tego od Ciebie oczekuje? Jeśli jesteś prawdziwą rebeliantką nie słuchaj się nikogo! Oczywiście ważne jest zachowanie pewnych standardów takich jak dobranie rodzaju sukni do typu sylwetki, ale to przede wszystkim dlatego, że Panna Młoda która ma idealnie dobraną kreację, która podkreśla jej atuty, a dyskretnie ukrywa mankamenty, jest o wiele pewniejsza siebie i ma odwagę, by być sobą!

Suknia ślubna w jasnych odcieniach różu, w kolorze szampańskim, jasno niebieskim czy szarym. To opcja dla tych z Was, które są delikatne, romantyczne i najlepiej czują się pastelowych kolorach, typowo kobiecych. Nawet delikatny przebłysk koloru pomiędzy warstwami sukni da wyjątkowy efekt.

color
color5
color1
color2
color9
color8
color7
color11
color3
color6
inne
inne2
color10
inne3
inne4

Lśnij! Na pewno są wśród nas kobiety, które po prostu kochają błyszczeć! Bardzo zdobione kreacje, suknie ślubne wykonane z naprawdę błyszczącego materiału idealnie sprawdzą się właśnie w tak wyjątkowym dniu. Na pewno nie będzie to “przesadą”. Propozycje, które Ci pokazałyśmy…. ah…. Coś pięknego!  Poniższe suknie są absolutnie boskie! Uwierz nam, później sobie podziękujesz że odważyłaś się być taka, jaka jesteś.

 

shine
shine2
shine6
shine5
shine3
shine4

Kolor na maxa. To już “jazda” bez trzymanki. Przepiękne, żywe kolory, absolutnie zabójcze suknie ślubne! Tak, to prawdziwe ślubne suknie, niektóre z dziewczyn na zdjęciu naprawdę tak właśnie wyglądały w dniu swojego ślubu i myślę, że były naprawdę szczęśliwe. Bardzo dobry wydaje nam się pomysł na to, by połączyć kolor sukni z kolorem przewodnim ślubu i wesela. Pokażesz wtedy siebie, konsekwencje, pomysł i naprawdę scalisz całą koncepcję 🙂

max2
max3
max4
max6
max
max7

Dawno nie widziałyśmy czegoś równie pięknego.

max8
max5
max9.

Bonusowo, specjalnie dla Was….

DRUHNY😍

Coraz więcej Panien Młodych decyduje się na, aby podczas uroczystości i całego dnia ślubu i wesela towarzyszyła im nie jedna, a kilka najbliższych osób, przyjaciółek:)

Osobiście uwielbiamy ten pomysł. Razem z nim pojawia się jednak pewien dylemat. Mianowicie jak powinny wyglądać druhny?
Odpowiemy Ci od serca i na podstawie własnych doświadczeń. Jako bliźniaczki wiemy coś o noszeniu identycznego ubrania jak druga osoba 🙂 Nie zmuszaj druhen, aby ubierały IDENTYCZNE fasony sukienek. Chyba, że bardzo, bardzo chcą. Nie ma potrzeby, abyś “ubierała” dorosłe, różne kobiety w te same mundurki. Twój dzień ślubu i przyjęcia weselnego, to dzień kiedy i Twoje druhny chcą czuć się wyjątkowo. Jest to trudne kiedy masz na sobie tę samą sukienką co 4 inne przyjaciółki. Dlatego  my polecamy Ci zaproponowanie koloru, motywu przewodniego stylizacji Twoich druhen, ale pozostawienie decyzji co do fasonu sukienki im samym.

Poniżej pokażemy Ci kilka pomysłów na stylizacje druhen. Sama zdecyduj czy to rozwiązanie nie jest NAJLEPSZE 🙂

Jedyne na co powinnaś zwrócić uwagę, to to, abyś jednak Ty wyróżniała się na tle druhen.

Zaproponujemy zarówno długie jak i krótkie sukienki, jednak jeśli zdecydujesz się na długie, to każda druhna powinna mieć długą. W tych propozycjach zauważysz, że jedyne czym różnią się suknie względem siebie to górna część kreacji lub odcień czy nawet kolor. Suknia może mieć przecież gorset,  głęboki dekolt w kształcie łódki, a może V, grube ramiączka lub delikatne. Tym właśnie wraz z druhnami żonglujcie, aby mogły być one od siebie różne.

dkuga
druhna3
druhna
druhna2

Poniższe propozycje pokazują, że wystarczy spójna koncepcja stylistyki, Panna Młoda może na przykład zdecydować się na konkretną paletę barw, a druhny mogą zdecydować już o poszczególnych kolorach. Poniżej widać wyraźnie, że mimo innych sukni, druhny wyglądają zgodnie z pewną koncepcją.

druhna8
druhna6
druhna7

Oczywiście druhny mogą mieć krótkie sukienki, nie ma problemu. Poniżej kilka dziewczęcych oraz kobiecych eleganckich opcji.

krotka
krotka2
krotka3
krotka4

To co? Ty masz piękna, wymarzoną suknię ślubną, druhny mają piękne kreacje, czyli jesteś…. GOTOWA NA ŚLUB?!

Mamy nadzieję, że dzięki naszym wpisom choć trochę przygotowania do ślubu i wesela są lżejsze i spokojniejsze.

Z miłością Ola i Ania.

weddinginspirasi modwedding weddingaze modwedding myvintageweddingring shopstasy deerperlflowers weddingforward weddinginspirasi bellethemagazine deerpearlflowers weddingforward berta bellethemagazine  instagram weheartit modwedding weddingforward luulla rocknrollbride greenweddingshoes luulla dhgate bellethemagazine weddingpartyapp charmingdressy stylemepretty victoriaselman asos ombreprom dhgate 

Aleksandra Ułańska
alulanska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *